עיצוב וייצור אריזות קרטון למשלוחים

מפעל הדפוס 'פאר פרינט' מוביל את ענף ייצור האריזות בישראל מיום הקמת העסק בשנת 1942 ועד ימינו. הדור השלישי המנהל כיום את בית הדפוס, ממשיך לספק שירותים מקצה לקצה כולל עיצוב, הדפסה והפקה של מגוון מארזים, לרבות אריזות קרטון למשלוחים.

בית הדפוס מפיק אריזות קרטון למשלוחים מחומרי הגלם המשובחים ביותר בתחום, כרומו, דופלקס, טריפלקס, גב-קרפט, גב אפור, גב מנילה ועוד. הקרטון מהווה חומר גלם איכותי וניתן להתאימו לכל צורך, צורה ורמת קשיחות נדרשת.

 

 

התפתחות ענף אריזות הקרטון

ענף האריזות, כמו ענף הדפוס בכללותו, הינו דינמי ומתפתח כל הזמן, החל מחומרי הגלם, דרך העיצוב, הפרינט, החיתוכים והקיפול ועד לגימורים הייחודיים, הכל במטרה לחדש ולרגש את הלקוחות הסופיים. ככל שתחום המשלוחים ממשיך להתפתח, כמו שקורה בשנים האחרונות, עם דגש על עידן הקורונה, כך ממשיכים לייצר שפע של פתרונות אריזה מקרטון.

עסקים רבים בארץ ובעולם מעדיפים אריזות קרטון בעת ביצוע משלוחים ובין סוגי המארזים ניתן למצוא קופסאות קרטון למשלוח של מוצרי קוסמטיקה, מארזי משלוח של בקבוקי יין ומוצרי זכוכית אחרים, מארזי משלוח של מזון ועוד. רבים מהם מעדיפים את הקרטון גם בשל העובדה שהעולם העסקי והמסחרי בשנים האחרונות מאמץ יותר ויותר אידיאולוגיה של קיימות ושמירה על הסביבה. אריזות הקרטון הן ירוקות ואקולוגיות הרבה יותר ממארזי ניילון או פלסטיק, קל יותר למחזרן והעסקים והלקוחות מרגישים שהם תרמו לשמירה על איכות הסביבה.

היתרונות של פאר פרינט בייצור אריזות קרטון למשלוחים

'פאר פרינט' מספקת אריזות קרטון למשלוחים למגוון רחב של תעשיות, החל מתעשיות הקוסמטיקה וטואלטיקה, מארזי יין מפוארים, אריזות קרטון ממותגות למתנות, מארזים לענף המזון וההסעדה ועוד. כל המארזים עשויים מחומרים איכותיים ללא פשרות, עיצוב מהוקצע ומדויק לצרכי הלקוח ובהתאם לצבעי המותג ולנראות העסק. לקוח אשר מזמין משלוח מבעל עסק העובד עם מפעל הדפוס שלנו, יקבל בוודאות מוצר שלם ללא פגם, ארוז בקפידה, עם מיתוג וגרפיקה מושכת ותחושת סיפוק על כך שרכישתו היתה מוצלחת במיוחד. זאת מאחר שלאריזה יש השפעה משמעותית על חוויית הלקוח והפיכתו ללקוח חוזר.

העובדה שמפעל הדפוס עובד רק עם חומרי גלם איכותיים ומיישם הדפסה והשבחות ברמת ביצוע גבוהה , אשר מעניקה ללקוחות השולחים את מרכולתם למרחקים ואף אל מעבר לים, שקט נפשי שהמוצרים שלהם מוגנים בשל העובדה שהאריזות קשיחות ושומרות על איכות המוצר שבפנים בצורה מיטבית. לא רק שאריזות הקרטון למשלוחים קשיחות ושומרות שהמוצר לא יפגע, הקרטונים האיכותיים מגנים גם מפני לחות ושינוי טמפרטורה קיצוניים והן מחדירה של חרקים ומזיקים.

הייחודיות שלנו

הייחודיות של בית הדפוס הוא בכך שהפקת האריזות מתבצעת כולה in house. החל משלב העבודה בסטודיו על עיצוב ובניית מודל האריזה הרצוי, הן ברמת תכנון המוצר בהתאם לצורה הרצויה והתכנון ההנדסי המתאים והן ברמת הגרפיקה. לאחר מכן יוצאים לדפוס, בדרך כלל בשיטת אופסט. זוהי השיטה המקובלת כיום בעיקר בהפקות דפוס מורכבות ובכמויות בינוניות וגדולות. מן הדפוס יוצא הקרטון להשבחות כגון הטבעת פויל , למינציה , לכה סלקטיבי וחיתוך על פי הגדרות העיצוב  אשר הוגדרו בשלבי העיצוב. לאחר מכן מרכיבים את האריזות בהתאם לקווי החיתוך והקיפול עד ליצירה של אריזה שלמה ומושלמת.

לצורת המארז ולמראה שלו משמעות עצומה בעיקר ברמת השיווק וקידום המכירות, יש רצון לשלב אלמנט של הפתעה  ואפקט של WOW, בד בבד עם מסר אותו מבקשת החברה להעביר. מסר שיווקי לדוגמה שהמוצר/מותג הוא קלאסי, מוצר פרימיום, חדשני וכד'. אמנם אנחנו מדברים על האריזה שנשלחת ללקוח, אבל מאחר שזה הדבר הראשון שהוא מקבל, עוד טרם פתח את המארז, חשוב שהחוויה תתחיל כבר בשלב הזה.

פנייה לבית הדפוס מבטיחה ללקוחות מכל הסקטורים והתעשיות, ליווי צמוד של אנשי מקצוע המתמחים בהפקת מארזים איכותיים. אנשי הצוות מכירים את הענף על בוריו ויודעים לספק את המוצרים המתאימים לצורך ולדרישות הענף. הצוות המקצועי של בית הדפוס אמון על יצור מארזי קרטון למשלוחים באיכות הגבוהה ביותר, תוך מתן שירות אדיב ונעים.