מומחים בהדפסת תוויות מזון

אנו בחברת פאר פרינט מתמחים בכלל תהליכי הייצור וההדפסה של כל סוגי התוויות ובעיקר תוויות מזון, ומתחשבים בכלל הדרישות לאחסון המוצרים, החיובים השונים וכן באסטרטגיית המיתוג והשיווק של כל עסק באופן אישי.

אנו בפאר פרינט משתמשים בחומרי גלם איכותיים, השומרים על מראה דקורטיבי ומותאמים לתנאי אחסון שונים כמו חום, לחות, הקפאה וכדומה. אנו מספקים לחברות מזון מגוונות פתרונות דפוס בהתאמה אישית, ומשתמשים במכונות HP INDIGO בעלי טכנולוגיית דפוס חדשנית.

הודות לטכנולוגיה ולניסיון רב השנים שלנו, אנו יכולים להדפיס על כל מצע שהוא (כולל זכוכית, פלסטיק, מתכת ועוד) ומייצרים תוויות איכותיות המותאמות להקפאה עמוקה, עמידות לרטיבות, לחום וללחות ועוד.

תוויות מזון מנצחות מגדילות את המכירות

אין להתכחש לכך שכאשר בוחנים מוצרים שונים, כל החושים מגורים: ועם זאת, אין אנו יכולים לטעום את המוצר, להריח או אפילו לחוש אותו בין אצבעותינו. הדבר היחידי שנתון לפרשנות, הוא המראה של אריזת המוצר, הוויזואליות והכיתוב על תוויות המזון השונות: הם אלו שפיזית מביאים למכירה.

כשהלקוחות הפוטנציאליים הולכים בסופר, כל איש עסקים יודע היטב שלרוב הם יימשכו למוצרים המעניינים ביותר, הייחודיים ביותר והיפים ביותר בשוק. תוויות מזון דקורטיביות ומקצועיות מעודדות את הלקוחות לבחור דווקא במוצר שלנו, לכן מהותי להשקיע בהן הרבה מחשבה, יצירתיות ומחקר מקדים.

 

הכול מתחיל בעיצוב תוויות

כשהלקוחות שלנו הולכים בסופר, רבים מהם מכירים את המוצרים שהם אוהבים, לכן חשוב לייצר עיצוב חדשני, ממגנט וייחודי, שיתפוס את עינו של הלקוח ויעודד אותו לקרוא אודותיו.

זהו לא סוד שחברות רבות מקפידות למתג את עצמן מחדש ולשנות את העיצוב של המוצרים שלהן, בכדי למשוך את תשומת לבם של הלקוחות ולעורר בהם את הצורך לתת למוצר הזדמנות.

לקוחות מחולקים לסוגים שונים של טיפוסים או במינוח מקצועי "קהלי יעד", ובהתאם לכך יש להם העדפות מסוימות למותגים שהם בוחרים לרכוש. המראה והתחושה של תוויות המזון מהווים חלק עיקרי מההחלטה שלהם לקנות מוצר חדש, ומסייעים להם לקבוע אם המוצר אכן משתלם בהשוואה למחיר שבו הוא מוצע.

בנוסף, חשוב שתוויות המזון שאנו בוחרים יהוו חלק בלתי-נפרד מאסטרטגיית השיווק שלכם וימחישו את הסגנון המיוחד של החברה, במטרה להעצים את המודעות של הצרכנים השונים למוצרים שלה בפרט ולמותג החברה באופן כוללני.
תוויות פשוטות וחסרות ייחודיות לרוב "יסתתרו" מעיניהם של הלקוחות שלנו. תוויות המשקפות את הסטייל והטעם האישי של קהל היעד המתאים, יעוררו את תשומת לבם ויגדילו את הסיכויים לבצע מכירה.

יש להתחשב בנהלים של משרד הבריאות

כיום, ישנן תקנות רבות לרישום תכנים למוצרי מזון: יש צורך לשלב אזהרות מסוימות, לתעד את הערכים השונים לכמות X של המוצר וכמובן למסור את מלוא המרכיבים שלו.

יש לציין כי פעמים רבות, אנו יכולים להיעזר בכיתוב שעל תוויות המזון גם בצורה שיווקית: מתכונים, הצעות הכנה והגשה, סלוגנים ותכנים שמעניינים את קהל היעד שלכם, יגרמו להם לעצור לרגע, ויגדילו משמעותית את הסיכויים שייקנו את המוצר שלנו.

ליצירת קשר לחצו כאן