עיצוב והדפסת תוויות בירה

דפוס פאר פרינט מתמחה בכלל תהליכי הייצור וההדפסה של כל סוגי התוויות ובפרט תוויות לתעשיית המבשלות והבירות.

התוויות שלנו מודפסות במכונות HP INDIGO חדשניות ועשויות מחומרי הגלם האיכותיות ביותר. הן נשמרות לאורך זמן ועמידות לתנאי אחסון מגוונים ולשינויים בטמפרטורה.

הצוות המוכשר שלנו מייצר את התוויות, תוך התחשבות מלאה בעיצוב הגרפי הייחודי ובתוכנית השיווקית שלכם, ובמטרה להביא לתוצר שימשוך את עין הלקוחות ויעודד אותם לבחור בכם על פני כל המתחרים בשוק.

אנו מדפיסים תוויות יין, תוויות לבירה לבקבוקי זכוכית, עץ וכל מצע שבא ליד. בזכות הידע, הניסיון והמקצועיות שלנו, אנו מסייעים למגוון רחב של עסקים לייצר תוויות לבירה שמממחישות את האישיות הייחודית של המותג העסקי, ומותירות רושם יוצא דופן על הלקוח.

חשיבות התוויות לבירה

הבירה היא מן המשקאות העתיקים ביותר ומהווה את המשקה האלכוהולי הפופולרי ביותר בעולם. בממוצע, כל העולם שותה מעל 50 ביליון גלונים של בירה מידי שנה.

בזכות זאת, הבירה היא מן המשקאות הנצרכים ביותר בכל העולם. קיימים כל כך הרבה סוגים של בירות, לכן תוויות לבירה מהוות כלי שיווקי משמעותי שממש מדריך את הקונים לבחור בטעמים ובמותגים שהם באמת אוהבים.

מחקר מקיף שנערך בשנת 2018 באוניברסיטה בקרואטיה, בחן מקרוב עד כמה תוויות בירה משחקות תפקיד בתהליך הבחירה של הלקוחות. אחרי הכול, אנשים רבים מכירים את רוב מותגי הבירה ומעדיפים לבחור באותו מותג שהחליק להם בגרון בצורה הנכונה ביותר.

אכן, לפי אותו המחקר כ- 53% מהמשתתפים הצהירו כי הם בדרך-כלל מחפשים אחר שם המותג בתוויות הבירה בסופר. המסקנה היא ששם המותג הוא חלק חשוב מהתווית עצמה, לכן יש להגדיל את הנראות של שם המותג ככל האפשר, כדי להקל על הקהל ולאפשר לו למצוא אותו בקלות.

כ- 45% מהמשתתפים במחקר אישרו כי תוויות משפיעות על ההחלטה שלהם לרכוש בירה מסוימת. כשנשאלו למה, הסבירו כי הם מודעים להשפעה של הנראות של תוויות הבירה והמשיכה שלהן, שמעודדת אותם לרצות ולטעום את הטעם המשכר של הבירה. לפי המחקר, נשים בעיקר נוטות להתרשם ממראה ויזואלי מושך, ותווית יפה וייחודית תגדיל את הסיכויים שיבחרו לרכוש את הבירה שלכם.

נמצא כי כ- 42% מהנשים התמקדו דווקא בנראות ובעניין שתוויות הבירה עוררו בהן, אפילו על פני סוג המותג או טעם הבירה עצמה.

גם איכות ההדפסה של התוויות שיחקה תפקיד מפתח בהליך הבחירה של הלקוחות: אנשים מעוניינים במוצרים איכותיים, לכן כאשר הם מבחינים שההדפסה עצמה היא איכותית, הם מעדיפים לבחור בבירה המושכת יותר, שנארזה ברמה הגבוהה והמושקעת ביותר. כיתוב בפונט נאה ונעים לעין, גודל הכיתוב והניגודיות בין הצבעים כולם השפיעו על התפיסה של כל התווית בעבור רוב המשתתפים.

המחקר הדגיש את החשיבות ביצירת המדבקה או התווית המיוחדת ביותר: תוויות לבקבוקים בעלות ניגודיות רבה בצבעים וצבעים חזקים זכו להכי הרבה תשומת לב. ניגודיות נכונה בין צבע התווית עצמו וצבע הכיתוב, שמאפשרת קריאה נוחה, גם היא מהווה פקטור משמעותי בתהליך ההחלטה של הלקוחות. חשוב לאפשר ללקוחות להצליח לזהות את מותג הבירה וסוג הבירה, לכן מומלץ לציין אותו במספר מיקומים על התוויות וכמובן כמה שיותר במרכז.

מסקנות העולות מן המחקר

לפי תוצאות המחקר, ניכר כי תוויות לבירה הן קריטיות לתהליך הבחירה של הלקוחות שלנו: ככל שנייצר את התוויות הגרפיות ביותר, המיוחדות ביותר ובעלות הכיתוב הברור והנאה ביותר, כך עולים הסיכויים שמגוון רחב של לקוחות ינסו את הבירה שלנו, ואולי אפילו יהפכו אותה לבירה הקבועה שלהם.

רוצים שהלקוחות יוציאו את הבירה שלכם מהמקרר? צור קשר.