מומחים בעיצוב ובהדפסת תוויות יין

הן מגרות את החושים ומותירות רושם עמוק על המתבונן בהן. הרושם הזה מסייע ללקוח לשפוט אם היין העומד לפניו הוא טעים, משתלם ואיכותי, גם אם לא טעם אותו מעולם.

אנחנו בחברת פאר פרינט מתמחים בכלל תהליכי הייצור וההדפסה של כל סוגי התוויות ובפרט תוויות יין בעיצוב אישי שתופסות את העין.

אנו בפאר פרינט משתמשים במכונות HP INDIGO בעלי טכנולוגיית הדפוס המתקדמת ביותר. אנו מייצרים תוויות המודפסות בשיטת אופסט על גבי גיליונות שטוחים ועל מדבקות בגלילים.

בית הדפוס שלנו משביח תוויות יין בתצורה קונבנציונלית ובתצורה דיגיטלית, על גבי כל חומרי הגלם.

הודות לאיכות ולרזולוציה הגבוהה שלנו, אנו יכולים להדפיס על כל מצע שהוא (מקרטון ועד לעץ ולחומרים פלסטיים), ונעזרים בטכנולוגיה מתקדמת במטרה לספק את התוויות המרשימות והאיכותיות ביותר לבקבוקי יין.

הכול מתחיל במבט ראשון

 מחקרים מאמתים כי כאשר אנו פוגשים אנשים או נחשפים לפריטים חדשים, 30 השניות הראשונות שבהן נכיר אותם יהיו קריטיות לעמדה שנפתח לגביהם.

בניגוד לאנשים, בקבוקי היין אינם יכולים לדבר או אפילו לאפשר לנו לטעום אותם, לכן כל שהאדם תלוי בו הוא הנראות של הבקבוק ותוויות היין עצמן.

כאשר הלקוח נע במבטו מיין ליין, מתווית לתווית, הוא בוחן את המרכיבים של כל יין ויין, עומד על האנרגיות והעיצוב של הבקבוק והתווית עצמה, ורק בהתאם לכך בוחר את היין שייקח עמו הביתה.

תוויות לבקבוקי יין מגדילות מכירות

 תוויות יין שמושכות את העין מסייעות ללקוחות לתפוס את היין עצמו באור שונה, להאמין כי הוא היין המתאים עבורם ולבחור בו על פני האחרים.

שינוי תוויות לבקבוקי יין או מיתוג מחדש יכול להעלות משמעותית את מכירות היין, פשוט משום שהם יעוררו בלקוח סקרנות, עניין ותשוקה לטעום ולגלות מה טמון בבקבוק המסתורי.

כיום, קיימים אינספור סוגים של יינות, ועם זאת כולם מאוד מוכרים: אם נמצא את עצמנו הולכים בסופר, פעמים רבות פשוט לאתר בקבוקים של מרלו, גוורץ או קברנה סוביניון.

בעקבות זאת, תוויות לבקבוקים מהוות את הכלי החזק ביותר להדגשת הייחודיות והיוקרה של מותג היין שלכם.

פיקוח ובקרה

יש לציין כי תוויות יין, תוויות בירה ותוויות לבקבוקי אלכוהול כן מפוקחת במידת מה, וישנם חוקים המפוקחים על ידי ועדות שונות, בהתאם למדינה בה נוצר היין (INAO בצרפת, TTB בארה"ב ועוד). כיתוב החובה על תוויות יין מוגבל בתוכנו, בגודלו ובצורתו.

בנוסף, מחובת התווית לציין את כמות האלכוהול הטמונה ביין, האזור הגיאוגרפי בו נוצר, זני הענבים, שנת הבציר של היין, האם הוא כשר ועוד. הבקרה בישראל אמנם יחסית דלה, אך כדאי להקפיד ולשים לב להנחיות הוועדות הבינלאומיות, בכדי לעמוד בקריטריונים ולהציג בפני הלקוח יין מרשים ויוקרתי, ממש כמו יין של חו"ל ובהתאם לסטנדרטים של יין מסוג זה.

תוויות יין מעוצבות – הן תוויות מנצחות

יש לציין כי הלקוח המצוי נהנה להיכנס לחנות ולטבוע בעולם של צבעים ומבחר מעניין של יינות. תוויות היין מאפשרות לו להתלבט, ולבחור במותג שמסמל את הטעם האישי שלו בצורה המדויקת ביותר.

תוויות מושקעות, המעוצבות בצורה מושכת ויוקרתית, מעודדות את הלקוח לבחור ביין זה גם אם מדובר במרלו אחד מתוך מיליון.

היופי והחן של התווית מייצרים ללקוח חוויית קנייה, שהופכת את הרכישה למענגת יותר עבורו. כפי שאנשים נהנים לצאת לאכול במסעדה עקב האווירה, כך הם נהנים לרכוש פריטים שמאתגרים את כל החושים שלהם ותורמים לאווירה הכוללת של החוויה.