הדפסות בפאר פרינט

'פאר פרינט', הינו בית דפוס לתפארת אשר נוסד בשנת 1942 ומספק מאז ועד היום, מגוון פתרונות הדפסה איכותיים ומתקדמים, ברמה הגבוהה ביותר למגוון רחב של לקוחות ותעשיות.

עבודות הדפוס כוללות בין היתר: מארזי קרטון, מדבקות בגלילים, תוויות ומגוון רחב של מוצרים לכל ענפי התעשייה המקומית. העסק המשפחתי המנוהל, כיום, בידי הדור השלישי של משפחת לוי, משלב תחת קורת גג אחת, יצירתיות, טכנולוגיה מתקדמת, מוצרים איכותיים ושירות לקוחות ללא פשרות. הדור השלישי מוביל את מהפכת הטכנולוגיה של הפרינט בישראל ומספק שלל מוצרים חדשניים ופתרונות ייחודיים לבית הדפוס.

פרינט זה הרבה יותר מדפוס, זה עולם ומלואו!

באופן כללי, דפוס הינה טכנולוגיה המאפשרת העברת מידע וגרפיקה למדיה ויצירה של מספר עותקים זהים של כיתוב, עיצוב או ויז'ואל. הכוונה היא העברת מדיה לחומרים מגוונים כגון נייר, וקרטון על סוגיהם השונים.

הרבה מאוד דיו זרם במכונות הדפוס ומעל הגלופות, מימי מהפכת הדפוס של יואהן גוטנברג בגרמניה אי שם סביב המאה ה – 15 לספירה ועד ימינו ומרתק לראות שיד הטכנולוגיה עדיין נטויה.

ישנן לא מעט שיטות דפוס שונות המקובלות כיום, בנוסף לשיטת הבלט אותה המציא גוטנברג אשר שרתה את האנושות במשך שנים רבות, התווספו דפוס הפלקסו עם הגלופות הגמישות, דפוס השקע, דפוס המשי ועוד. שיטת הדפוס נקבעה עפ"י אופן המוצר וחומר הגלם. חשוב להבין כי לאופן ההדפסה יש השפעה על איכות התוצר ולשקלול הרחב נכנסים גם פרמטרים כגון הכמויות הנדרשות, תקציב נתון, נראות המוצר והחזר ההשקעה של הלקוח.

ניתן למצוא היום פתרונות דפוס מגוונים המתאימים לכל דרישה וצורך. אנחנו ב'פאר פרינט' פועלים בשיטות המתקדמות ביותר והכל תחת קורת גג אחת ללא צורך בעבודה עם קבלני משנה או נותני שירות נוספים. עבודות הדפוס שלנו מתבצעות in house החל מהשלב הראשון, בסטודיו לתכנון ועיצוב המוצר, דרך עיצוב הגרפיקה וכמובן ההדפסה, כאשר הייחודיות שלנו על פני המתחרים היא בכך שאנו יכולים להדפיס במגוון שיטות, הדפסה שטוחה וכן גלילית ברמות הכי גבוהות ולהעניק מוצר מוגמר כולל הפינישים וההשבחות, לרבות לכה סלקטיבית, למינציה, לכת מים, שטנץ, הבלטה, הטבעת פויל, הטבעה עיוורת ועוד.

דפוס 'פאר פרינט' מתמחה בשיטות ההדפסה המובילות בתחום ומספק במערך של one-stop-shop תוצרים איכותיים למגוון רחב של לקוחות ותעשיות. שתי השיטות המובילות כיום בענף הדפוס הינן דפוס אופסט ודפוס דיגיטלי והלקוחות שלנו נהנים מהיתרונות הקיימים בכל שיטה  ומשירות End To End כאשר כל התהליך מתבצע "בבית" מתחילתו ועד סופו ואנו מספקים פתרון פונקציונאלי מלא מקצה לקצה.

הדפסת אופסט (Offset printing)

הינה שיטת ההדפסה הקונבנציונלית הפופולרית כיום בענף הפרינט. מדובר על תהליך העברת צבע ייחודי בשלושה שלבים עיקריים.  לוחות אלומיניום חלקות אשר באמצעות אמולסיה, חומר כימי מיוחד, הצבע נתפס על הלוח ומועבר ל"שמיכת גומי" ומשם עובר הפרינט לנייר או לחומר עליו מבקשים להדפיס. שיטת הדפסה זו מומלצת בעיקר להפקת כמויות בינוניות וגדולות של  דפוס יציב ואיכותי עם רזולוציה גבוהה.

היתרונות בשיטת דפוס זו הם בעיקר ב – ROI  הגבוה עבור הלקוח ובתוצרים האיכותיים שהוא מקבל, מכיוון שככל שמדפיסים יותר עותקים כך המחיר ליחידה קטן. בשיטת האופסט ניתן להדפיס כמויות בינוניות וגדולות בצורה אפקטיבית תוך שימוש במגוון גדול של מצעים לרבות נייר נטול עץ, כרומו, דופלקס, טריפלקס, בריסטול, פוליפרופילן ועוד כולל השמת השבחות בהתאמה אישית.

הדפסה דיגיטלית

שיטת דפוס ממוחשבת המעניקה מענה מהיר ומדויק לצרכי דפוס ומידע דיגיטליים המגיעים כקובץ או ישירות מן המחשב. הדפסה זו אינה דורשת פיתוח גלופות מיוחדות להדפסה מכיוון שהכל נעשה ישירות על המחשב והקובץ המועבר למכונת הדפוס מושלם ומדויק בהתאם לדרישות הלקוח.

היתרונות בשיטת דפוס דיגיטלי הינם בעיקר באיכות התוצרים והרזולוציה הגבוהה, חסכון במשאבים מאחר שאין צורך בהכנת גלופות והכל מתבצע באופן אוטומטי. אופן ההדפסה הזה מאפשר דיוק מגרסת ה – Proof הראשונה, ללא צורך בכמה ניסיונות להוכחת הדיוק. הדפסה דיגיטלית היא גם מהירה יותר דינמיות וורסטיליות וניתן לבצע באמצעותה הפקות קטנות בתדירות גבוהה יותר.

השבחות דפוס

על מנת שהתוצרים יבלטו על המדף, אנו מספקים השבחות דפוס לפי הצורך והתקציב הנתון. השבחות הדפוס המבוצעות ב'פאר פרינט' כוללות לכה UV סלקטיבית שטוח או מובלט, הטבעת פויל, הטבעה עיוורת, למינציה, לכת מים, שטנץ ועוד.

שירותי דפוס אלו ועוד, אנו מספקים לקהל לקוחות רחב הזקוק למארזים מעוצבים, תוויות / מדבקות בעיצוב אישי, ותוצרי דפוס במגוון עצום של ענפים לרבות: יקבים ומבשלות בירה, מפעלי מזון, יצרני פארמה וקוסמטיקה ועוד.

אנו רואים את הלקוחות שלנו כשותפים להצלחה הדדית ומעניקים להם בית לכל צרכי השיווק הויזואלי שלהם, ללא צורך באיתור ספקים אחרים או בעבודה עם אנשי מקצוע רבים. העובדה שהכל מתבצע In House מבטיחה דיוק בתוצרים ללא טעויות או תקלות במהלך הפרויקט וזה ללא ספק אחד היתרונות המשמעותיים על פני התחרות, אין עוד בית דפוס שמלווה את הלקוח מקצה לקצה.

אנו מתחייבים לספק איכות ללא פשרות, מהירות באספקת התוצרים ומענה מקיף לכל צורך והכל באמצעות אנשי מקצוע מהמובילים בענף, הון אנושי ייחודי בעל ניסיון של שנים וידע נצבר, המלווה אותנו מיום היוסדו של בית הדפוס וכל הקסם טמון בידיהם המוכשרות.