מובילים בייצור מדבקות בעיצוב אישי

'פאר פרינט', הינו בית דפוס לתפארת אשר נוסד בשנת 1942 ומספק מאז ועד היום, מגוון פתרונות הדפסה איכותיים ומתקדמים, ברמה הגבוהה ביותר למגוון רחב של לקוחות ותעשיות.

עבודות הדפוס כוללות בין היתר: מארזי קרטון, מדבקות בגלילים, תוויות ומגוון רחב של מוצרים לכל ענפי התעשייה המקומית. העסק המשפחתי המנוהל, כיום, בידי הדור השלישי של משפחת לוי, משלב תחת קורת גג אחת, יצירתיות, טכנולוגיה מתקדמת, מוצרים איכותיים ושירות לקוחות ללא פשרות. הדור השלישי מוביל את מהפכת הטכנולוגיה של הפרינט בישראל ומספק שלל מוצרים חדשניים ופתרונות ייחודיים לבית הדפוס.

חברת 'פאר פרינט' ,אחד ממפעלי הדפוס הותיקים והמוערכים בארץ, מייצרת ומפיקה החל משנת 1942 שפע פתרונות דפוס למגוון רחב של סקטורים ולקוחות. בית הדפוס כיום מנוהל בידי הדור השלישי האמון על המשך הגשמת החזון העסקי, תוך מתן שירות מקצועי ואדיב ללא פשרות.

המפעל מהווה one stop shop של פתרונות דפוס מגוונים לרבות מארזים למגוון צרכים, מדבקות ,תוויות, מוצרי POS ,קד"מ ועוד. המפעל מתמחה בדפוס אופסט, דפוס דיגיטלי והשבחות ייחודיות ברמה גבוהה כגון הטבעת פויל, הבלטה עיוורת, חיתוכים שונים, למינציה, הדבקות, שטאנצים וציפויים כגון לכה UV סלקטיבית מובלטת או שטוחה ועוד.
בין יתר פתרונות הדפוס ותוצרי הפרינט, מתמחה 'פאר פרינט' בייצור והדפסת מדבקות. מסוגים שונים למגוון רחב של לקוחות וצרכים. ניתן לבחור מבין מגוון חומרי גלם, כאשר החומרים המובילים בתחום הם ניירות ממוחזרים, ניירות עם טקסטורות, כרומו, נייר נטול עץ, ויניל, פוליפרופילן, פוליאסטר ועוד…

סוגי מדבקות

לבחירת סוג המדבקה חשיבות רבה, מאחר שחשוב מאוד שהמדבקות יהיו עמידות וחזקות בהתאם לטמפרטורה, תנאי הסביבה, אופן השימוש ותדירות השימוש.

מספר דוגמאות:
• מדבקות שמתאימות למוצרים קרים/חמים (כגון הדפסת מדבקות לבקבוקי שתיה)
• מדבקות שמתאימות למוצרים יבשים (כגון מוצרי מזון), מדבקות שמתאימות למוצר רטובים (בקבוקים הנמצאים בסביבה לחה או רטובה כמו שמפו)
• מדבקות שעמידות לאחסון לטווח ארוך (כגון בקבוקי יין)
• מדבקות עמידות בטמפרטורות נמוכות מאוד/גבוהות מאוד כמו מוצרי הקפאה

מהות הסטיקר

אין אפשרות לקבוע באופן מוחלט מתי החלו לעשות שימוש במדבקות, יש המשייכים אותן לימים שלאחר המצאת נייר הדבק בשנת 1839 בידי סר רולנד היל, והשימוש שעשו בהן בחותמות הדואר הראשונות. או דווקא לאחר המצאתו של ר' סטנטון אייברי, מייסד 'תוויות אייברי', אשר הכין את התווית הראשונה עם דבק עצמי בשנת 1935. לא ממש משנה מי נחשב לאבי הסטיקרים, מה שחשוב זה שעם הזמן התפתחה תעשייה שלמה שממשיכה להתפתח עם הזמן.

מדבקות או סטיקרים מהווים אמצעי ויזואלי אטרקטיבי, יעיל וחסכוני בשיווק וקד"מ של עסקים ומותגים. המגוון הרחב ושפע האפשרויות מאפשר לכל אחד למצוא את המדבקה המתאימה למסרים ולצרכים של העסק.

באמצעות מדבקות ניתן למתג בצורה הנכונה והמדויקת את העסק על כל חלקיו, החל מהחומרים השיווקיים ומוצרי POS, פרסום וקד"מ, אריזות ומארזים ועד למכוניות וצי המשאיות. לכל תוצר יש את סוג המדבקה המתאימה לו לפי אופן השימוש ורמת העמידות הנדרשת.

תהליך ייצור מדבקות בפאר פרינט

מפעלנו מייצר את כל סוגי המדבקות בתהליך End To End כאשר כל שלבי הפרויקט מנוהלים In House, כמו שאר עבודות הפרינט המגוונות המתבצעות במפעל.

בשלב הראשון, הסטודיו אמון על עיצוב הגרפיקה והנראות תוך התאמת חומרי הגלם המתאימים לצורך ולאופן השימוש וכמובן התאמה לתקציב הלקוח. חשוב להקפיד כי מדבקות האמורות להיות בתנאי שטח או חשופות לשמש או תנאי סביבה משתנים, יהיו עשויות מחומרים איכותיים ועמידים במיוחד שאינם חשופים לבלאי גבוהה ומהיר. המטרה היא למצוא את חומר הגלם המתאים אשר ישמור על עיצוב המדבקה ומראה איכותי ומרשים לאורך זמן.

משלב קדם הדפוס עוברים לתהליך ההדפסה המתבצע באמצעות מכשור מתקדם ביותר מבית HP Indigo מכונת הדפוס המובילה בענף ונחשבת לפסגת הטכנולוגיה בתחום. ההדפסה נעשית ברזולוציה גבוהה ומגיעה לרמת תוצרים של דפוס אופסט. בהתאם לצורך, לתקציב ולאופן השימוש יש אפשרות גם להעביר את המדבקות תהליך השבחה. זה כולל פעולות למינציה, הבלטות, הטבעת פויל וכד' הכל במטרה לשמור על העיצוב היצירתי, המיתוג האיכותי ואורך חיי המוצר.

המפעל המייצר תוויות כבר כמעט שמונה עשורים, הוביל בארץ את 'מהפכת התוויות', עם כניסתה של ההדבקה בגלילים, כאשר תוויות הבירה, יין ומשקאות אלכוהול הפכו להיות עם דבק מובנה. ומאז, מוביל את תחום ההדפסה בגלילים.