המומחיות שלנו בפאר פרינט היא הדפסת מדבקות בעיצוב אישי

מפעל הדפוס 'פאר פרינט' פועל משנת 1942 ומעניק מגוון פתרונות דפוס איכותיים ומתקדמים לשפע לקוחות ותעשיות כולל הדפסת מדבקות בעיצוב אישי ממגוון חומרים ולצרכים משתנים. הדור השלישי המנהל כיום את המפעל, מקפיד להיות עם אצבע על הדופק ולהמשיך להוביל את המהפכה הטכנולוגית של הדפוס בישראל.

מדבקות מהוות אמצעי מרכזי בעולם הפרסום וקידום המכירות, כל עסק יכול למצוא את סוג המדבקה עליה יודפס הלוגו או המסר השיווקי ולעשות בה שימוש מגוון בהתאם לצורך ולחומר הגלם הנבחר. באמצעות הסטיקר ניתן למתג בצורה מדויקת את העסק על כל חלקיו, החל מהחומרים השיווקיים ומוצרי POS, פרסום וקד"מ, אריזות ומארזים (למידע נוסף על האריזות שלנו, לחץ כאן) ועד למכוניות וצי המשאיות. לכל תוצר יש את סוג המדבקה המתאימה לו לפי אופן השימוש ורמת העמידות הנדרשת.

סוגי מדבקות עיקריים:

  • מדבקות מותאמות לסביבה לחה או רטובה
  • מדבקות עמידות להקפאה או לחום גבוה
  • מדבקות לפתיחה וסגירה רב פעמית
  • מדבקות עם ציפוי הגנה
  • מדבקות עם נתונים משתנים

עיצוב אישי והדפסת מדבקות

השלב הראשון בתהליך הפקת המדבקות מתחיל בבחירת חומר הגלם עליו יודפס העיצוב. מנעד החומרים רחב וכולל בין היתר ניירות ממוחזרים, ניירות עם טקסטורות, כרומו, נייר נטול עץ , ויניל, פוליפרופילן, פוליאסטר ועוד. חלק מן המדבקות עשויות כך שהחלק התחתון שלהן דביק מאוד, זה בעיקר משמש למדבקות VOID או כאשר יש צורך להדבקה שתראה כחלק אינטגרלי מן המוצר ותודבק על מארזים מפוארים. ניתן להדפיס גם מדבקות דינמיות אשר ניתן להעבירן ולעשות בהן שימוש חוזר, ללא פגיעה באיכות או בנראות של הגרפיקה שעליהן.

לאחר בחירת החומר ממנו תהיה עשויה המדבקה, יש להתאים את העיצוב האישי הנדרש לכל חומר גלם. לאחר מכן עוברים לשלב ההדפסה אשר מתבצעת במכשור המוביל בענף הפרינט הדיגיטלי, מכונת HP Indigo המייצרת מדבקות ברזולוציה גבוהה ואיכות מעולה. במקרים רבים, בהתאם לצורך, לתקציב ולאופן השימוש מעבירים את המדבקות תהליך השבחה. לרבות  פעולות למינציה, הבלטות, הטבעת פויל וכד' הכל במטרה לשמור על העיצוב היצירתי, המיתוג האיכותי ואורך חיי המוצר.

כיום רוב המדבקות מיוצרות בגלילים ו'פאר פרינט' נחשבת למובילת התחום עם טכנולוגיה מתקדמת והון אנושי מקצועי ועתיר ניסיון. ניתן להדפיס מדבקות גלילים במגוון גדלים, צבעים צורות ומרקמים בהתאם לצורך ולתקציב הנתון.  תהליך הפקת מדבקות בגלילים כולל מספר שלבים, הראשון הוא תיאום ציפיות עם הלקוח, בעיקר מבחינת הוי'זן הסופי והתקציב. נקבע סדר גודל של כמות ומחיר המתבססים על חומר הגלם הנבחר, מורכבות העיצוב וההשבחות הנדרשות, לרבות הטבעת פויל (דיגיטלית או עם גלופות) הבלטות שונות, לכות UV סלקטיבי מובלט או שטוח, למינציה וכד' בסוף התהליך.