עיצוב והדפסת מדבקות ויניל בפאר פרינט

מפעל הדפוס הותיק ועתיר המוניטין 'דפוס פאר' מוביל את ענף הפרינט הישראלי כבר עשרות רבות בשנים. בית הדפוס אינו מפסיק לחדש ולרענן בעולמות התוכן המקצועיים והיה אחד מנושאי מהפכת המדבקות שהתרחשה אי שם בתחילת שנת . 2000. המהפכה שהכניסה את מדבקות הגלילים לשימוש מאסיבי וייעלה את תהליכי הדפסת המדבקות והשימוש בהן.

המפעל מייצר תוויות לבקבוקים, צנצנות ומוצרים שונים וכן מדבקות למגוון שימושים כבר למעלה משמונה עשורים וזאת תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים בענף, טכנולוגיות מתמקדות ואנשי מקצוע מהטובים בארץ.

תחום המדבקות המהווה חלק משמעותי מפעילות המפעל עובד, כמו שאר המחלקות, באופן של One Stop Shop במטרה להעניק ללקוחות תוצר מושלם ומדויק לצורך, לעיצוב ולאופן השימוש. הלקוחות מקבלים שירות מקצה לקצה, החל משלב הבנת הצרכים, עיצוב בסטודיו הבית, התאמות של חומרי הגלם, דרך ההדפסה עצמה, השבחות הדפוס והגימורים הנדרשים.

מאחר שהכל מתנהל תחת קורת גג אחת, הלקוחות יכולים ליהנות משפע של אפשרויות הן בבחירת החומרים כגון ויניל, PVC, פולימרים שונים כגון פוליפרופילן ופוליאסטר, משחק עם העיצובים, ניתן לקבל מדבקות ויניל עם גימור מט או מבריק, עם הוספה של השבחות בהתאם לצורך לרבות הטבעת פויל (דיגיטלית או עם גלופות) למינציה, הבלטות שונות, לכה UV סלקטיבי מובלט או שטוח, ועוד.

אודות מדבקות ויניל

אחד מסוגי המדבקות הרווח כיום בענף כולו הוא מדבקות הויניל. מדובר על חומר ייחודי, עמיד במיוחד ובעל גמישות אשר ניתן לעצבו בנקל, לחתוך ולהדפיס עליו בצורה איכותית. ויניל היא קבוצת תרכובות כימיות מאתילן, שאחת מהן משמשת ליצירת פולימרים, כאשר אחד הווינילים הידועים ביותר הוא ויניל כלורי  אשר ממנו ניתן ליצור פולימר הקרוי פוליוויניל כלוריד או בשמו היותר ידוע PVC אחד מסוגי הפלסטיק הידועים והשימושיים.

לא לשווא יצא למדבקות הויניל שם טוב ומוניטין של מוצר פרימיום, מדובר על מדבקות איכותיות ועמידות במיוחד, החומר מגיע במגוון גדלים וניתן להדפיס על יריעות גדולות או על מדבקות קטנות בהתאם לדרישת הלקוחות. בנוסף למנעד הגדלים הגדול המדבקות יכולות להגיע בכל צבע וסגנון, הן יכולות להגיע שקופות או צבועות, קל לבצע בהן חיתוך צורני ולהגשים כל רעיון וחלום במטרה לשרת אין ספור של צרכים, החל מצורות, דמויות אהובות, לוגו עסקי ועד אותיות עשויות מויניל..

שימושים בתעשיה 

מדבקות ויניל מתאימות למגוון רחב של לקוחות ולשימושים שונים, החל ממיתוג, פרסום ושיווק עסקים ועד להום סטיילינג. ניתן להפיק מדבקות ויניל עבור חלונות ראווה, רכב חברה, פרסום חוצות, הכנת תוויות ומיתוג מוצרים. מדבקות ויניל נמצאות גם באזורי הבית השונים וניתן לעצב איתן בצורה מושלמת את קירות החדרים, לעטר את אריחי האמבט ועוד.

יתרונות מדבקות ויניל

ישנם לא מעט יתרונות בבחירה במדבקות ויניל על פני האלטרנטיבה. מאחר שהן איכויות ומחזיקות לאורך זמן יש בזה אלמנט של חסכון משמעותי, אין צורך להחליף בתדירות גבוהה והן נותרות בצורתן המרשימה גם לאחר זמן.

יתרון נוסף במדבקות אלה הוא בעמידותן הרבה ובכך שניתן להתאימן לשימוש בפנים או בחוץ, בתנאים מגוונים לרבות חום קיצוני, לחות ומים. ניתן להצמידן בצורה קלה לכל משטח נקי וחלק לרבות זכוכית, פלסטיק, עץ אטום חלק, מתכת וכד' ללא נזק למשטח. ניתן להצמיד למחשב הנייד, לחלון חדר הילדים, על דלת הרכב או על קיר המשרד ולהכניס טאץ' עיצובי ייחודי לכל חלל ומוצר.