דפוס דיגיטלי בפאר פרינט

'דפוס פאר' מעניק ללקוחות ממגוון תחומים וסקטורים שפע פתרונות דפוס ייחודיים, עוד מימיה הראשונים של החברה אי שם בשנת 1942. עם כניסת הדור השלישי לעסק המשפחתי, צמח בית הדפוס וצוות המנהלים והעובדים ממשיך להוביל את הענף ואת המהפכה הטכנולוגית של הדפוס בארץ. בית הדפוס נמצא בחוד החנית הטכנולוגית של התחום עם ציוד חדשני, לרבות מכונות דפוס דיגיטלי מתקדמות מבית HP INDIGO, מכונות המייצרות מגוון של פתרונות הדפסה על חומרים שונים.

מהו דפוס דיגיטלי?

שיטת דפוס ממוחשבת המעניקה מענה מהיר ומדויק לצרכי דפוס ומידע דיגיטליים המגיעים כקובץ או ישירות מן המחשב. הדפסה זו אינה דורשת פיתוח גלופות מיוחדות להדפסה מכיוון שהכל נעשה ישירות על המחשב והקובץ המועבר למכונת הדפוס מושלם ומדויק בהתאם לדרישות הלקוח. גם התוצרים של דפוס דיגיטלי נחשבים לאיכותיים ביותר מכיוון שאין צורך בגלופות, התאמות צבע וסנכרונם, העברת צבע על לוחות ועוד כמו דפוס אופסט או פלקסו למשל.

להדפסה הדיגיטלית יתרונות רבים, בין היתר:

 חסכון במשאבים בעיקר כספיים

מאחר שאין אלמנט של הכנת גלופות או לוחות ייחודיים והכל נמצא על קובץ ממוחשב, ההדפסה מתבצעת כמעט באופן אוטומטי היישר על המצע הנבחר (נייר, עץ, קרטון, פולימר…) בדרך המהירה ביותר הקיימת בשוק הדפוס כיום.

דיוק מגרסת ה – Proof הראשונה

הדפסה דיגיטלית מייצרת תוצר מדויק למן הרגע הראשון ואין צורך בכמה ניסיונות להוכחת הדיוק. בהדפסה אחת ניתן לוודא את העיצוב ולתקן שגיאות בידיעה שלאחר ביצוע התיקונים ההדפסה תהיה מושלמת וחלקה.

ביצוע מהיר

בעולם דינמי בו אנו חיים ובמיוחד בעולם העסקים יש משמעות למהירות עבודה ותפוקה. הדפסה דיגיטלית מעניקה מענה מהיר לצרכי העסק ללא צורך במשאבים נוספים של זמן וכסף על קדם דפוס והמתנה. ניתן לייצר ב – No Time הפקות דפוס דיגיטליות מרהיבות וטרנדיות גם במהדורה מוגבלת או עבור צורך מידי בזמן קצר ובאיכות מצוינת.

איכות הדפסה מעולה

הדפסה דיגיטלית המתבצעת על מכונה איכותית כגון HP INDIGO, כפי שיש ב'דפוס פאר', מבטיחה תוצרים איכותיים ברמה גבוהה וללא פשרות. המכונה מספקת את היעילות והמהירות של הדפסה דיגיטלית עם האיכות המעולה של הדפסת אופסט, לרבות טווח הצבעים העצום שקיים בדפוס אופסט.  המכונה המשוכללת מאזנת את שכבות הדיו במטרה לדייק את ההדפסה ולייצר רזולוציה גבוהה ללא עיוותי צבע.

הפקות קטנות

דפוס דיגיטלי מאפשר ללקוחות להזמין כמויות קטנות של מוצרי דפוס בניגוד לדפוס אופסט המתאים בעיקר להפקות בינוניות וגדולות. על מנת לקבל מחיר אידיאלי בשיטת האופסט יש להזמין כמות גדולה של הדפסות. ויש צורך להקצות משאבי לוגיסטיקה ואחסון של קרטונים רבים עם חומרי הדפוס וברוב המקרים, לאורך זמן, ישנו בלאי גדול של החומרים. לעומת זאת,  בדפוס הדיגיטלי, ניתן לייצר מס' קטן של הדפסות ללא צורך במשאבים לוגיסטיים וכאשר המאגר מסתיים ו/או נדרשים להפיק פריטים אחרים ומעודכנים, ניתן לשוב ולייצר במהירות מאחר שהתוכן הדיגיטלי שמור המחשבי החברה או בענן ובלחיצת כפתור ניתן לשלוח עדכון שלו לבית הדפוס.

דינמיות וורסטיליות

תוצרי דפוס רבים, בעיקר השיווקיים מבניהם, דורשים עדכונים באופן תדיר. הדפוס הדיגיטלי מאפשר יכולת הדפסת מידע מתשנה הן ברמה הגראפית והן טקסטואלית בלחיצת כפתור. ההתאמות והעדכונים מהירים ומדויקים וניתן להתאימם ללא בעיה לכל מצע ורזולוציה נדרשת. כך אם יש צורך בהדפסת פרויקט על כמה מצעים שונים ו/או בגדלים משתנים, ההתאמות מתבצעות באופן דיגיטלי ללא עבודות קדם דפוס מורכבות.

למה אנחנו?

דפוס פאר פרינט מאובזר בציוד החדשני והמכונות המתקדמות ביותר בענף והוא מוביל את תחום הדפסת הדיגיטל בארץ. היתרון הגדול הוא בכך שהלקוחות זוכים בליווי אישי מקצועי, מקצה לקצה, תחת קורת גג אחת ללא צורך בעבודה עם נותני שירות חיצוניים.

הענקת שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות הינו ערך חשוב המתווסף לעולם הערכים והחזון של 'פאר פרינט' ולסביבה הביתית והמשפחתית אשר קיימת מאז הקמת החברה ועד היום. עסק משפחתי שבו העובדים הם ההון היקר ביותר והידע והניסיון הרב שלהם לא יסולא בפז.