מומחים בעיצוב והדפסת אריזות 

אנחנו בחברת פאר פרינט מתמחים בעיצוב והדפסת אריזות מזה למעלה מ- 75 שנים. בעזרת הסטודיו שלנו לעיצוב המוצר אנו נעצב עבורכם את המארז המנצח , כזה שייבדל אתכם מהמתחרים. אנו משתמשים במגוון רחב של חומרי גלם לרבות כרומו, דופלקס, טריפלקס, גב קרפט, גב אפור, גב מנילה, קרטון מטאלי, בריסטול אמריקאי, אי-פלוט, קרטון גלי, קרטון קשיח ועוד ועוד ועוד.

בזכות המקצועיות, הידע והניסיון שלנו, אנו מתמחים בייצור מארזים, מדבקות ותוויות לתעשיות המזון, היין והאלכוהול, המשקאות הקלים, תוויות ואריזות לקוסמטיקה, תוך שימוש בטכנולוגיה החדשנית ביותר ובעין העיצובית החדה והיצירתית ביותר.

אנו מסייעים לכם לייצר את המארזים המושקעים והמושכים ביותר, בהתבסס על האסטרטגיה השיווקית שלכם, חזון החברה שלכם וקהל היעד שלכם. הצוות המוכשר שלנו דואג לכל התהליך: ייצור העיצוב המרשים, הדפסתו ושילוח המארזים במשאיות שלנו עד לדלת המפעל או בית העסק.

אריזות כחלק מאסטרטגיית השיווק של העסק

אריזות מהוות חלק בלתי-נפרד מאסטרטגיית השיווק של כל עסק. חשוב שכל מארז באשר היא תקבל מצד אחד את הטעם האישי והסגנון של קהל היעד שלו, ומצד שני את חזון החברה, מותג החברה ומערכת האמונות שלה.

כאשר הלקוח שלכם הולך בחנות או בסופר, הוא נתקל באינספור קופסאות צבעוניות שמושכות את העין. איזו מהן תכבוש את לבו? איזה מוצר הוא יבחר לקנות?

למארזים קיים חלק אינטגרלי בתהליך הבחירה הזה. כאשר הלקוח בוחן את המארזים השונים, הוא מחפש מארזים ש"מדברים אליו" בצורה הברורה ביותר: מספרים לו שמדובר במוצר שתואם את הסטייל שלו, הערכים שלו וכמובן, משרת את הצרכים שלו.

קופסאות חסרות ייחוד ובידול משל עצמן, לרוב לא ימשכו תשומת לב ובעקבות זאת עלולות לפספס לקוחות פוטנציאליים. מארזים מרשימים, שגם תופסים את העין מרחוק, לרוב מעוררים בלקוח את החשק הזה ללכת ולבדוק את המוצר יותר מקרוב, לראות אם הוא מתאים לו ולנסות אותו.

עיצוב אריזות

  • צבעים – הצבעים שיעטפו את האריזה הם אלו שייקבעו אם הלקוח ישים לב אליה או לא. לרוב, הצבעים שמושכים ביותר הם צבעים נועזים וחזקים או לחלופין, צבעים עדינים והרמוניים לעין. חשוב להקפיד שהצבעים יתאימו לסגנון האישי של קהל היעד שלכם, העונה ויתפסו כמאוזנים והרמוניים על המוצר עצמו.
  • צורה – צורת המארז והחדשנות שבו משדרת ללקוח הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב. למעשה , הכל מתחיל מהצורה ההנדסית שמעצבות המוצר שלנו יודעות ליישם , באופן התצוגה על המדף בחנות, באופן פתיחת המארז ואפקט ה- WOW שהלקוח חווה. כל אלו משדרים ללקוח את מיצוב החברה והמוצר ביחס למתחרים. חדשנות בעיצוב המוצר מקדמת את מכירתו , גורמת ללקוח להעריך את התחכום ואת התעוזה של החברה.
  • פונטים – סוג הכיתוב הנבחר היא דרך מדהימה להדגיש את הייחודיות של המוצר שלכם, ולגרום לו לבלוט. מוצרים שבוחרים בפונטים יחידים במינם, יבלטו בעיניהם של הלקוחות ופעמים רבות יעודדו אותם לבחון את המוצר מקרוב. הקפידו לשמור על כיתוב אחיד וקריא, לא להרבות בסוגי פונטים שונים על מוצר אחד וכי הצבעים שבחרתם אינם מעפילים עליו ומאפשרים קריאה נוחה.
  • תוכן – מוצרים רבים כיום מצריכים פירוט נרחב אודות הרכיבים שמכיל המוצר, תכונות , ערכים תזונתיים , כשרויות ,האלרגניים שלו וכדומה. החובה הזו פתחה בפני עסקים פלטפורמה לייצר דיאלוג עם הלקוחות גם דרך התוויות והאריזות: לשלוח לו מסרים שיאהב, להדגיש את המותג ואת מערכת האמונות של החברה ויותר מכל – לעדכן את הלקוח שבית העסק תמיד זמין עבורו לכל שאלה, מה שמחזק מאוד את האמון של הלקוח במותג ובמוצר בפרט.

עמידות אריזות

מעבר ליופי, חשוב לוודא כי המוצר שלכם גם נארז במארזים שמתאימות לו מבחינת גודל ואיכות השימור. חיוני להקפיד ולאתר מארז שעמיד בפני תנאי חום משתנים, לחות ואף אטומות בפני מזיקים, בכדי לשמור על אורך חיי המדף של המוצר ועל יופיו, כך שכשיגיע אל המדפים יימצא מושך בעיני הלקוחות.

בעוד שישנם מוצרים שהבלאי שלהם איטי וניתן לארוז אותם גם באריזות פשוטות יותר, מוצרי מזון וקוסמטיקה לרוב מצריכות אריזות איכותיות וחזקות, שיישמרו על איכות המוצרים לאורך השנים, הן במחסנים והן על מדף החנות.