עיצוב והדפסת אריזות קרטון

אנו בחברת פאר פרינט מתמחים בבנייה, עיצוב והדפסת אריזות ומארזים איכותיים מקרטון, שתופסים את עינם של הלקוחות ועשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק, במטרה להישמר לאורך זמן ולשמור על איכות המוצר.

אנו עובדים עם חומרים כמו כרומו, דופלקס, טריפלקס, גב-קרפט, גב אפור, גב מנילה ועוד.

הצוות המוכשר שלנו מלווה אתכם לאורך כל הדרך: מסייע לכם לעצב את המארזים בהתאם לצרכים ולהעדפות האישיות  והשיווקיות שלכם, ומבצעים את כל תהליכי הייצור במפעל. בסיום התהליך, המשאיות שלנו יובילו את המוצרים עד לפתח בית העסק.

אריזות קרטון משתלמות ואקולוגיות

אריזות מלוות אותנו לכל מקום שאנו הולכים: בין אם אנו רוכשים מוצרים ארוזים בסופר, נהנים ממזון שהזמנו או פותחים אריזת קוסמטיקה חדשה לפנים, לרוב הם יגיעו כולם במארזים מהודרים ועמידים.

בניגוד לאריזות ניילון, אריזות קרטון הן אקולוגיות, נשמרות לאורך זמן ומאפשרות להציג מגוון רחב של צבעים ומסרים, שמעבירים ללקוח עד כמה המוצר שלכם נועד במיוחד עבורם.

תעשיות ועסקים רבים בוחרים לארוז את מוצריהם באריזות קרטון, משום שהן מספקות פתרונות אחסון מצוינים, זולות יחסית ומסייעות לייצר תהליך שיווקי איכותי, שיניע את הלקוחות לבחור במוצרים הרצויים.

אריזות קרטון משמשות תעשיות ומותגים רבים ברחבי הארץ והעולם, בזכות היכולת שלהן לשאת מגוון רחב של משקלים. בזכות היותן אקולוגיות לעומת מוצרי הניילון, כיום לקוחות רבים מעדיפים לבחור בקרטון בפרט, להימנע מרכיבים מזיקים בכלל ולחבוק בחוזקה מוצרים שגובשו בצורה אקולוגית ותומכים באיכות הסביבה.

בנוסף, אריזות קרטון הן עמידות מאוד ומספקות ציפוי יציב לכל מוצר, כך שיהיה ניתן לאחסן את המוצרים לטווח ארוך או לייצא אותם לחו"ל, ותוך כך לשמור על איכותם של המוצרים.
בתעשיית המזון ישנה חשיבות רבה לסעיף זה, שכן מוצרי מזון עלולים לצבור בקלות לכלוכים, מזהמים ולחות, שייפגמו משמעותית באיכותם. אריזות מזון מקרטון מבטיחות שגם לאחר משלוח ממושך, המוצר יגיע ליעדו שמור ובמצב טוב.

ניתן להתאים את אריזות לפי הצורך, כך שיהיו גדולות או קטנות, עבות יותר או קלות ודקות יותר, בהתאם לצורכי בית העסק. את הקרטון עצמו אפשר לצפות, לנקות או להפוך למוגנות מפני אש. האפשרויות המגוונות מוודאות שהמוצרים יעשו את דרכם ליעדם בבטחה ובאיכות גבוהה.

אריזות מעולות לשיווק המותג

הנתון החשוב ביותר הוא הנתון השיווקי. אחרי הכול, כיום כל עסק שמכבד את עצמו דואג להבליט את הלוגו שלו ואת המסרים שלו על כל מוצר שהוא מוכר, במטרה לבלוט בעין הלקוחות ולהתעלות על כל המתחרים.

האפשרויות העיצוביות שאריזות הקרטון מזמנות לא יודעות גבולות. מוצרים המעוצבים היטב וממותגים כיאות, סוללים לעסקים דרכים מעשיות לגעת בלב הלקוחות, להרשים אותם, ולעודד אותם לבחור לנסות אותם ולעמוד על טיבם.

בכדי להביא לעיצוב ייחודי שתופס את העין, חשוב להקפיד על בחירת צבעים, כך שהסינרגיה שלהם תבלוט ותעורר את תשומת לבם של הלקוחות.

חשוב לבחור בצבעים המשתלבים יפה על הקרטון עצמו, מודפסים עליו בצורה יפה ומייצרים תמונה איכותית ויוקרתית של המוצר, בהתאם להעדפות האישיות של קהל היעד שלכם.
ככל שתתאימו את הצבעים להעדפות האישיות של קהל היעד שלכם, בהתאם לנתונים כמו מין, גיל, עונה ואפילו העדפות גלישה ורכישה, כך עולים הסיכויים שתתפסו את עיניהם של הקהלים הנכונים, ותעלו את אחוזי המכירות שלכם.

גם הגופן והשפה שבה אתם מתקשרים עם הלקוחות שלכם הם חיוניים לתהליך הבחירה שלהם. השתדלו לבחור בגופנים ייחודיים, שמשקפים את החזון והסגנון של החברה שלכם ומעבירים ללקוחות את המסרים המתאימים.
נסו לשלב טעמים חדשניים ורעננים שעדיין לא נוסו במותגים מתחרים, בכדי לבלוט אף יותר בעין המתחרים. השתדלו לפרט ללקוחות מדוע כדאי להם לבחור בכם, הדגישו את הלוגו שלכם ופרטו היטב את אופן הייצור של המוצר והרכיבים שהוא מכיל, בכדי לקנות את אמון הלקוחות ולהוכיח להם כי מדובר במותג איכותי, מרשים ואכפתי כאחד.

מחפשים את האריזה שתתפוס את עין הלקוחות? לפרטים נוספים, לחצו כאן.