הבלטה למוצרי דפוס

אנו בדפוס פאר פרינט משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר למגוון רחב של השבחות דפוס (הדבקות, למינציה , הטבעת פויל, הבלטה, הצמדה, שטנץ, לכה סלקטיבית, הדבקות ועוד ועוד ועוד…), בכדי לייצר מדבקות, תוויות ואריזות מרשימות למגוון רחב של עסקים ובפרט, עסקים מעולמות הקוסמטיקה, האלכוהול, המשקאות והמזון.

הצוות המוכשר שלנו מסייע לכם לעצב את התוויות והמארזים המרשימים ביותר, תוך התחשבות מלאה באסטרטגיה השיווקית שלכם, בחזון החברה וכמובן, בקהל היעד של המוצר. הבלטה היא אחת מן אפשרויות השדרוג של עיצוב המוצר, כך שימשוך את תשומת לבם של הלקוחות באופן טבעי, ויעודד אותם להתנסות במוצר לפחות פעם אחת.

אנו דואגים לכל תהליך העיצוב, הייצור והשילוח של המארזים והתוויות. הצוות שלנו נעזר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר, בכדי להבטיח שהמוצרים והמארזים ישמרו על איכותם לאורך זמן, ויוסיפו להרשים את הלקוחות גם לאחר אחסון ממושך.

 

הבלטה על מארזים ותוויות

הבלטה כשמה כן היא – היא מדגישה פן מסוים בעיצוב בהופכו לתלת מימד. רוב הפעמים, מומלץ לעשות הבלטה על שם המוצר, שם המותג או צבעים וקישוטים שונים, בכדי לגרות את סקרנותו של הלקוח ולעודד אותו לבחון את המוצר יותר מקרוב.

הבלטה היא כלי מצוין, המסייע ללקוחות לזכור את החברה שלכם כמותג, לשדר יוקרה ולהתוודע אל המוצרים שלכם יותר בקלות. ועם זאת, חשוב לזכור ולהשתמש בה בעידון ובמקומות הנכונים והראויים..

חשוב לזכור שבסופו של דבר, הבלטה היא רק תוספת לעיצוב שיש להשקיע בו הרבה מחשבה: יצירה של איזון הרמוני בין הצבעים השונים, שילוב של פונט ייחודי והתאמתם לסטייל האישי של קהל היעד שלכם בשילוב עם הבלטה, הם אלו שייגרמו להם לעצור ולבחון את המוצר יותר מקרוב ולרצות לחוש את ההגבהה התלת מימדית, ובעצם מושך את חוש הראיה לעבור לחוש המישוש.

 

יוקרה שבולטת בשוק

הבלטה על כל מארז באשר הוא הופכת אותו למוצר ייחודי ושונה, שמושך את תשומת הלב של הלקוח באופן טבעי. ממש כמו טווס בחדר, הלקוח הממוצע לרוב ישים לב למוצר שמוטבע היטב ונראה מושקע, ויעריך אותו כמוצר איכותי יותר עקב כך.

הבלטה מאפשרת ללקוח להתחבר אל המוצר באמצעות חוש המישוש, ולחוות אותו בצורה הרבה יותר אינטימית לעומת עיצובים קונבנציונליים. פעולת המישוש הופכת את המוצר לזכיר יותר, ומעוררת בלקוח סקרנות ורצון לגלות את תוכן המארז.

כאשר הלקוח שופט את המוצר שלכם כבעל ערך גבוה, הוא מרגיש שהוא בוחר להשקיע במוצר איכותי שישרת אותו לשנים רבות, ואף ימליץ עליו.

עיצוב שמשלב הבלטה פעמים רבות מעודד לקוחות לקבל מחירים גבוהים יותר ולהעדיף את המוצר המעוצב על חשבון המתחרים, מתוך הבנה כי אריזה מושקעת – מצביעה על רכישה יוקרתית.

.

איכות המארז

לאחר שהלקוחות שלכם הסתנוורו מעיצוב מהמם ובולט, קראו אודות המוצר והתלהבו ממנו, כעת עליהם לבדוק אם המוצר הספציפי הזה הוא שמור וטוב מספיק, כדי שייקחו אותו איתם הביתה.

מסיבה זו, חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים וברמה גבוהה, שעמידים בפני פלישות של חרקים, תנאי אחסון משתנים ותנאי אקלים קיצוניים. במידה ואתם שולחים את המוצרים גם מעבר לים, כדאי להשקיע במארזים טובים במיוחד, שיצליחו לשמור על איכות המוצרים גם לאחר מסע של מספר ימים.

הבלטה היא תוספת מדהימה לכל עיצוב באשר הוא, משום שהיא מחזקת את הנוכחות של המותג על המדף וגורמת ללקוח לשים לב אליו קודם, לפני כל שאר המתחרים.

כאשר הלקוחות שלכם פוגשים במארז שתופס להם את העין הם יעצרו, יתאהבו בעיצוב, יבחנו את המוצר מקרוב ויחליטו אם הוא מתאים להם מכל בחינה. בשלב זה, חשוב לתרום ללקוחות ערך מוסף וכמה שיותר מידע אודות המוצר, כך שיפתחו כלפיו אמון ויעדיפו אותו גם על פני מוצרים מוכרים.

רוצים לעצב מוצר שיבלוט מעל כולם? צרו קשר.