יצירת אריזות לקוסמטיקה

אנו בדפוס פאר פרינט מעצבים, מייצרים ושולחים עד אליכם אריזות קוסמטיקה יוצאות דופן, המתוכננות בקפידה בזכות מקצועיות, ידע וניסיון של למעלה מ- 80 שנים בתחום הדפוס.

הצוות המוכשר שלנו מלווה אתכם לאורך כל הדרך: מסייע לכם לעצב את האריזות בהתאם לצרכים ולהעדפות האישיות והשיווקיות שלכם, ומבצעים את כל תהליכי הייצור במפעל תחת קורת גג אחת. בסיום התהליך, המשאיות שלנו יובילו את המוצרים עד לפתח בית העסק.

אריזות קוסמטיקה – תפקיד מפתח בתהליך הרכישה

אריזות קוסמטיקה בארץ ובעולם הביאו להתפתחות משמעותית בתחום עיצוב המארזים והתוויות: כל פרט ופרט חשובים, והאיזון הנכון בין הצבעים והמסרים המוטבעים על המוצר משחקים תפקיד מפתח בתהליך הרכישה שלו.

בעלי עסקים בתחום הקוסמטיקה יודעים היטב כי קהל היעד העיקרי שלהם – הוא נשים; נשים שרוכשות קרמים מפנקים, אביזרי רחצה ותמרוקים עבורן, עבור בני זוגן וילדיהן; נשים שרוכשות מתנות לבני משפחה, מורות ותלמידות.

זהו לא סוד שבעבור נשים, יופי ואסתטיקה מהווים חלק בלתי-נפרד מחוויית הקנייה שלהן. כאשר הן מחפשות אחר הקרם שימרחו מידי יום לאחר המקלחת או הקולון שייהנו להריח על בעליהן, מחקרים מוכיחים כי הן נוטות לפנות קודם אל עבר המוצרים שמושכים אותן מבחינה ויזואלית.

ומהו הפלא? אחרי הכול, רוב הלקוחות שמבחינים במוצר שנראה טוב, פעמים רבות גם יניחו שהוא איכותי, ויספק את הצרכים שלהם כהלכה.

אריזות מעוצבות היטב

חברות קוסמטיקה משקיעות ימים כלילות בתכנון ועיצוב האריזות והתוויות שיעטפו את המוצרים האיכותיים שלהם: שילוב הצבעים הנכונים, מיקום הלוגו של המותג והמסרים שבית העסק שואף להעביר ללקוחותיו, הם רק חלק מהשיקולים שיש להעלות במטרה להגיע לעיצוב המושלם.

ענף הקוסמטיקה כיום הוא מאוד תחרותי ולקוחות רבים נוטים לבחור במותגים מסוימים ולדבוק בהם. לכן מטרת העיצוב הנכון היא לתפוס את עין הלקוחות, לסייע להם לקבל רושם טוב מהמוצר עוד לפני שהתנסו בו, ולעודד אותם לנסות אותו בפעם הראשונה בחייהם, גם אם כבר התרגלו למותג אחר.

אסטרטגיה שיווקית מתוכננת היטב, מסייעת לארגן קו מחשבתי נכון ולייצר אריזות קוסמטיקה שפונות לקהל היעד שלכם באופן ישיר בהתאם לגיל, למין ולהעדפותיו העיצוביות.

אריזות קוסמטיקה ארוזות היטב

בתי עסק המייצרים מוצרי קוסמטיקה יודעים היטב כי המוצרים שלהם הם מאוד עדינים ורגישים, ובסופו של יום נועדו לשימוש אישי וגופני. בעקבות זאת, חשוב להקפיד ולשמור את המוצרים במארזים יפים, מושכים ואיכותיים, שנועדו לשמור על טיב התכשירים לאורך זמן.

חומרי גלם שעמידים בפני לחות וחום ומותאמים לתנאי אחסון שונים, אינם נפתחים או נקרעים בקלות ושומרים על איכות המוצר עד לפתיחתו, מסייעים ללקוחות לגלות מה מתחבא מאחורי הרושם הראשוני של עטיפת המוצר, ולגלות תכשיר איכותי וטוב, שכדאי להם להמשיך ולרכוש בטווח הארוך.

חשוב לכלול את האותיות הקטנות

חברות קוסמטיקה משקיעות זמן רב בתכנון וייצור המתכון הנכון, שיספק ללקוחותיהם את התוצאות הטובות ביותר, המראה היפה ביותר, וישמור עליהם לאורך זמן. בעוד שאריזות איכותיות מסייעות לשמר את טיב המתכון הזה, האותיות הקטנות מבטיחות שהלקוחות ידעו בדיוק מה הם מורחים.

כיום, אנשים רבים החלו קוראים תוויות באדיקות, ואף משרד הבריאות שם דגש להקפיד על רישום מלא של כלל המרכיבים הטמונים בתכשירים הקוסמטיים, בין היתר כדי למנוע אלרגיות ולסייע לאנשים שמנסים להימנע מכימיקלים מסוימים לעשות זאת בקלות.

גם כאן, יש הרבה מקום ליופי ושיווק: פונטים ייחודיים ומעוצבים בגוונים המשתלבים נכונה ביחד, יאדירו את המראה של התכשיר ויעודדו את הלקוחות לרצות לנסות את המוצר.

תוכן אישי

תוכן אישי מסייע ללקוחות לפתח אמון כלפי המוצר שלכם בפרט והמותג שלכם בכלל.

לצד הכיתוב המחייב, אתם יכולים לכלול בקלות כיתוב משל עצמכם, לפנות אל הלקוחות באופן אישי ולעניין אותם במבצעים, בתחרויות וביכולת שלהם ליצור עמכם קשר בקלי-קלות.

 

פאר פרינט – מייצרים את העיצוב שכובש את לב הלקוחות. צרו קשר.