מומחים בעיצוב ובהדפסת תוויות

אנחנו בדפוס פאר פרינט עוסקים בהדפסה של תוויות יין, לבירה ולאלכוהול, תוויות למזון, אריזות מזון , מארזי יין ואלכוהול, מארזים מקרטון, אריזות לקוסמטיקה, אריזות מתנה מזה למעלה מ- 75 שנים, ומסייעים לעסקים בכל רחבי הארץ לעצב, לייצר ולקבל מארזים ותוויות המעוצבים היטב ומביאים לרכישות.

הצוות המנוסה שלנו משתמש במכונות HP INDIGO, בעלות טכנולוגיית הדפוס המתקדמת ביותר, בכדי להביא לתוצר איכותי, עמיד ומרשים, שתופס את עין הלקוח.

תוויות כחלק מאסטרטגיית השיווק של המותג

מארזים ותוויות הם חיוניים משום שהם מעניקים לכל מוצר ומוצר זהות, מקור משיכה והזדהות מצד הלקוח. הם מחזקים את הנוכחות של המוצר בפני עצמו ושל החברה כמותג, ומסייעת לקדם את המוצר כיחידה שיווקית בפני עצמה.

התווית שעל כל מוצר נוצרת בהתאם לאסטרטגיה השיווקית של המותג שלכם בכלל ושל המוצר שלכם בפרט והן מסייעות לספק ללקוח מידע אודות המוצר, להרשים אותו ולשכנע אותו לתת לו צ'אנס, גם על החשבון המתחרים. בנוסף, הן מהוות את תעודת הזהות של המוצר: הן מספרות מתי נוצר ומהו תאריך התפוגה שלו, מה הוא מכיל וכמובן, הבידול שלו – מדוע לקהל היעד הספציפי שלכם לבחור דווקא בו.

כאשר הלקוח מתהלך בחנות או בסופר, הוא מצליח להבדיל בקלות בין המותגים השונים, בזכות היותם מוגדרים על ידי תוויות שונות, צבעים שונים, מסרים שונים ואפילו פונטים ייחודיים, שמבדלים אותם האחד מהשני.

תוויות מהוות חלק בלתי-נפרד מהליך האריזה של המוצר. פעמים רבות, הן כוללות מידע גם אודות אלרגנים או רכיבים טבעיים ובריאים במיוחד הטמונים בהם, ועל ידי כך מספקות ללקוח אינפורמציה שנותנת לו תמונה שלמה של המוצר, אף על פי שעדיין לא ניסה אותו פיזית.

ככל שהלקוח ירגיש יותר ביטחון והבנה כלפי המוצר, כך גדלים הסיכויים שיבחר לרכוש אותו.הודות לאיכות ולרזולוציה הגבוהה שלנו בדפוס פאר פרינט, אנו יכולים להדפיס תוויות על כל מצע שהוא ולרבות עץ, קרטון, זכוכית ופלסטיק. בתום התהליך, המשאיות שלנו יסיעו את התוצרים עד לדלת בית העסק.

מטרות של תוויות

תוויות משרתות את בית העסק באינספור דרכים, תורמות נפח רב לכל מוצר, חן וערך מוסף ללקוח. קיימות מספר מטרות עיקריות לשילובן כחלק ממשפך השיווק והאריזה:

  • מיתוג – כל עסק שמכבד את עצמו יודע שכל מוצר ומוצר שלו חייב לשאת את דגל החברה בגאווה, הלוא זה הלוגו שלה. מוצרים ממותגים מעניקים למותג זהות של משל עצמו, המשחקת פקיד מפתח בתהליך הבנייה של החברה כמותג בפני עצמו.
  • מידע – מסייעות לספק ללקוח מידע שמסייע לו לפתח אמון כלפי המוצר, ללמוד אם הוא אכן מתאים לו ולבחור אותו בלב שלם. מידע מסוג זה עשוי לכלול רכיבים של המוצר, אלרגנים, היעדר רכיבים כימיקליים, מעובדים והיות המוצר חברתי לסביבה. פעמים רבות, לקוחות מסוימים יעדיפו לבחור במוצרים שמבטיחים כי הם אקולוגיים או אינם משתמשים בפרבנים, לדוגמא, לעומת מוצרים אחרים.
  • משיכה – בסופו של יום, השאיפה הגדולה ביותר היא שהלקוחות יאתרו את המוצר מראש, יימשכו אל העיצוב המרשים והייחודי שלו, ויבחרו לכל הפחות לשקול לקחת אותו איתם הביתה. עיצוב תוויות מהווה חלק קריטי מתהליך הבחירה הזה: בעוד שהן שגרתיות לא יזכו להרבה תשומת לב, ובעוד שהן עדינות במיוחד או צבעוניות במיוחד לרוב יגרו את העין ויעודדו את הלקוח להתעניין, לבחון מהו המוצר ובמה מדובר.
  • שיח – התוויות שלכם הן ההזדמנות להציג את האישיות של העסק שלכם בפני הלקוח. ככל שתשלחו לו יותר מסרים שתואמים לסגנון ולאישיות שלו, כך יעלו הסיכויים שיבחר את המוצר שלכם על פני האחרים.

מחפשים את התווית שתתפוס את העין? צרו קשר.