לכה סלקטיבית למוצרי דפוס

בזכות המקצועיות, הידע והניסיון שלנו, אנו בדפוס פאר פרינט פועלים יחד עם בית העסק במטרה לייצר מוצר נאה ומרשים, שתופס את העין ומגדיל את הסיכויים שהלקוח יבחר לנסות אותו, על חשבון המתחרים.

אנו מטפלים בכל התהליך תחת קורת גג אחת:

  • מעצבים את התוויות והמוצרים בהתאם לאסטרטגיה השיווקית שלכם, קהל היעד והחזון העסקי של החברה.
  • מייצרים את המדבקות, התוויות והמארזים על ידי שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר.
  • השבחות דפוס (הטבעת פויל, הבלטה, הצמדה, שטנץ, למינציה, לכה סלקטיבית, הדבקות ועוד ועוד ועוד…), בכדי לייצר תוצר מרשים, יוקרתי ואיכותי
  • שולחים את התוצרים במשאיות שלנו עד אליכם.

עיצוב בלכה סלקטיבית

לכה סלקטיבית מעניקה למוצרים שלכם נוכחות כמו שלא הייתה מעולם. כאשר הלקוחות שלכם מסתובבים בחנות או בסופר, פעמים רבות הם מחפשים אחר מותג ספציפי או משהו מיוחד, שיתפוס להם את העין. שימוש בלכה סלקטיבית מבטיח שעין הלקוח תבחין באריזה הייחודית, תעורר את סקרנותו של הלקוח ותעודד אותו לבחון את המוצר יותר מקרוב.

הלכה הסלקטיבית משדרת ללקוח כי מדובר במוצר ייחודי ויוקרתי, והעיניים שלהם ייהנו להביט בהם גם דקות ארוכות.

מהן היתרונות של לכה סלקטיבית:

  • זוהרת ובוהקת – בניגוד לרוב המוצרים המעוצבים בתצורת מט, לכה סלקטיבית מאוד בולטת, ואף "משחקת" עם האור בחנויות. בזכות זאת, לכה סלקטיבית יוצרת מעין אשליה אופטית, שנקלטת בעין באופן טבעי וגורמת ללקוח להיחשף אל המוצר באופן אינסטינקטיבי.
  • ייחודית – שימוש בלכה סלקטיבית יעניק למוצרים שלכם מראה מרשים יותר, חזק יותר ומעניין יותר. כאשר הלקוחות שלכם שמים לב לייחוד ולהשקעה העיצובית שלכם בנראות המוצר, הם מניחים באופן אוטומטי כי המוצר עצמו הוא גם מאוד איכותי וטוב. הנחה זו מגדילה את הסיכויים שהלקוחות יתנסו במוצר.
  • משתלמת – עיצוב בלכה סלקטיבית הוא תהליך ששווה את המחיר, משום שהוא הופך כל מוצר ומוצר למוקד משיכה יחיד במינו, ומעלה את הסיכויים שלקוחות פוטנציאליים רבים ייחשפו למוצר שלכם.

חשוב לזכור כי השימוש בלכה סלקטיבית מכוון לשימוש בצבעים מסוימים, שכן המטרה הסופית של כל עיצוב היא להרשים את הלקוחות וליצור הרמוניה בעין, שתגרום להם לעצור.

הלכה הסלקטיבית יכולה להדגיש גם מראה של דמויות ופריטים שונים על המארזים והתוויות שלכם.

לקה סלקטיבית מהדרת כל סוג של פונט ומסייעת לו לבלוט ולתפוס את עין הלקוחות. רוב הפעמים, כדאי להדגיש בלכה סלקטיבית את שם המוצר ולוגו החברה. אם אתם מקשטים את תוויות המוצר ואריזות שלכם באמצעות סלוגנים וסיסמאות, ניתן לגרום גם להם לזהור באמצעות הלכה הסלקטיבית.

 

כיתוב בלכה סלקטיבית

הרבה מהלקוחות שלכם מגיעים לסופר או לחנות עם רשימה מוכנה, אך רבים מהם בכל זאת יהיו מוכנים לעצור לרגע, להיחשף לטעמים חדשים ולתת צ'אנס למוצרים יחידים במינם, כמו שלכם.

כל שיש לעשות, הוא לגרום ללקוחות שלכם להיחשף אליהם, באמצעות העיצוב המתאים. עיצוב שמתאים לסגנון האישי של קהל היעד שלכם, ובו-בזמן מדגיש את הנוכחות והייחודיות של המותג שלכם, הוא כזה שפעמים רבות יעורר את סקרנות הלקוחות, ולכל הפחות יעודד אותם להכיר את המוצר באופן מעמיק.

 שימוש בלמינציה ולכה סלקטיבית מחזק את הנוכחות של המוצר על המדף, על חשבון המתחרים שלכם. בזכות זאת, הסיכויים גבוהים יותר שלקוחות פוטנציאליים רבים יותר ישימו למוצר, וגם יבחרו לקנות אותו על סמך סגנון עיצובי שקנה אותם.

זקוקים לשירותי לכה סלקטיבית שעושים את כל ההבדל? צרו קשר.