מתמחים ומובילים בעיצוב ובהדפסת תוויות

כיום, אינספור בתי עסק מתחרים דרך קבע על תשומת הלב של הלקוחות. מאחר וקיימים כל כך הרבה מוצרים דומים, על כל חברה להטביע את החותם הייחודי שלה, לייצר מארזים בעלי תוויות ממותגות ואינפורמטיביות, ולקנות את לבם של הלקוחות עוד לפני שבחרו לרכוש את המוצר שלכם.

הדפסת תוויות היא חלק בלתי-נפרד מחוויית הקנייה של לקוח במאה ה- 21: אחרי הכול, ביישום התווית הנכונה על המוצר, הלקוח נחשף לתוצר נאה למראה ואינפורמטיבי, המספק את רצונותיו.

כאשר הלקוח מעוניין לבחון את המרכיבים של המוצר, את זמן המדף שלו ואת הרמה שבה הוא מספק את הצרכים שלו, המידע שכתוב על התווית מאפשר לו לעשות זאת בנוחות ובמהירות. רק כאשר הלקוח משתכנע כי המוצר אכן מתאים לו, אז הוא בוחר לרכוש אותו ופעמים רבות גם לשוב ולרכוש אותו, על פני מוצרים דומים שמשווקים על ידי המתחרים.

אנחנו בפאר פרינט מומחים ומובילים בהדפסת תוויות, מדבקות ואריזות משנת- 1942, ומסייעים לעסקים לעצב, לייצר ולקבל תוויות ואריזות המעוצבות היטב שמביאים לרכישות.

אנו משתמשים במכונות הדיגיטליות של  HP INDIGO בעלי טכנולוגיית הדפוס המתקדמת ביותר, אשר מאפשרות שילוב של מידע משתנה הן בגרפיקה והן במסרים .התוצר שלנו הן תוויות איכותיות, שעמידות בפני תהליכי הייצור והשינוע עד לנקודת המכירה ושומרות על איכותן גם לאחר אחסון ממושך.

תהליך הדפסת התוויות – הכול מתחיל בעיצוב  

הדפסת תוויות לבקבוקי אלכוהול ותוויות מזון הוא תהליך שמהותי להשקיע בו הרבה מחשבה ויצירתיות, בכדי לתפוס את עין הלקוח ולוודא כי המוצר שלכם מושך יותר תשומת לב, מאשר יתר המתחרים שלכם.

מטרתו של עיצוב איכותי היא למשוך את תשומת הלב של הלקוח הנכון (הלקוח שהסיכויים גבוהים מאוד שירכוש את המוצר שלכם, משום שיש לו ביקוש קשיח אליו), ולהמחיש בפניו כי המוצר שלכם הוא המוצר הטוב ביותר שיימצא, מבין כל המתחרים. מסיבה זו חשוב להקפיד שהעיצוב הסופי יעמוד בסינרגיה עם האסטרטגיה השיווקית שלכם מצד אחד, ועם החזון שלכם כחברה מצד שני: להתאים אותו לקהל היעד שלכם, לשתול בו מסרים נכונים ולהקפיד על איזון בין צורה ,צבעים ,פונטים והשבחות לעיטור התווית.

הדפסת תוויות בעלות מראה מאוזן ונעים לעין, ייתפסו בעיניי הלקוחות באור חיובי ויעודדו אותם לעצור ולבחון את המוצר יותר מקרוב.

חשיבות המידע המודפס על התוויות

כאשר מדובר במוצרי מזון וקוסמטיקה, קריטי במיוחד להקפיד על התוכן הכתוב על התוויות שלכם וכמובן שהתוכן עומד ברגולציה של אותה מדינה בה המוצר משווק .הדפסת תוויות מזון וקוסמטיקה לוקחת בחשבון שיש לשמור מקום לתכנים שמשרד הבריאות וגופים מדיניים שונים מחייבים לרשום כגון רכיבי המוצר, אזהרות, ערך תזונתי ועוד.

האמת היא שהמידע הזה מסייע לבעלי עסקים מאוד: הוא מסייע ללקוחות להבין באופן מלא אם המוצר אכן מתאים להם או לא. במידה ולא, הם יימנעו מרכישה מיותרת ואתם תימנעו מתלונה שמעידה כי המוצר אינו מתאים להם.

חשוב להקפיד ולהוסיף כמה שיותר מידע: הלקוחות של היום אוהבים לקרוא ולדעת כמה שיותר, וככל שתספקו להם תמונה ברורה יותר של המוצר שלכם, כך עולים הסיכויים שייבחרו להתנסות בו באופן שקול. מלבד זאת הלקוח ישים לב לתווית שנוגעת ברגש שלו. זה יכול להיעשות דרך תמונה , צבע דומיננטי או טקסט כובש.

השתלת מסרים

מעבר לתוכן המחייב, כיום אתם יכולים לשתול בקלות מידע ומסרים באופן חופשי. התוכן הזה יסייע ללקוחות שלכם ללמוד מי אתם כמותג, להעריך אתכם בהתאם ולבחור להתנסות במוצריכם.

תכנים כמו פרטי יצירת קשר, פרסום של תחרויות, שתילה של סלוגנים וסיסמאות שמדגשים את החזון העסקי שלכם, כולם יתקבלו בברכה וימחישו ללקוח כי הם בוחרים בחברה חזקה.