מומחים בהדפסת מארזים קשיחים

דפוס פאר פרינט מתמחה ביצירה של מארזים מכל הסוגים והמינים כולל קשיחים, בזכות מקצועיות, ידע וניסיון של למעלה מ- 75 שנים.

העסק המש

אנחנו נושמים דפוס ופועלים יחד עם החברות הגדולות ביותר בתחומי המזון, האלכוהול, המשקאות הקלים והקוסמטיקה. בזכות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובצוות מוכשר וותיק בתחום, אנו מבטיחים תוצרים איכותיים שתופסים את העין ושומרים על איכותו של המוצר גם בטווח הארוך.

 

מהן היתרונות של מארזים קשיחים

מארזים קשיחים מבטיחים לכם וללקוח שלכם שהמוצר ישמור על איכותו, ישרוד תנאי אחסון, אקלים ושטח ויגיע אל הלקוח שמור, טרי וטוב.

כאשר הלקוחות נכנסים לחנות או לסופרמרקט, הם לא רק מתלהבים מהמראה החיצוני של המוצר, אלא מרימים אותו, מרגישים אותו ועומדים על טיבו. הם יודעים היטב כי המוצר האטום והארוז בצורה החזקה ביותר, הוא גם המוצר הטרי והאיכותי ביותר, ויעדיפו לבחור בו על פני כל האחרים.

כל בעל עסקים הסוחר במוצרים דרך קבע יודע היטב, כי מוצרים שמצריכים תנאי אחסון הם מוצרים שחשופים לבלאי: שינויים במזג האוויר, היחשפות ללחות ואפילו תקיעות ממושכת של מוצרים ביחידות אחסון, חושפות את כלל המוצרים לבלאי משמעותי, שייפגע מאוד באיכותם.

זמן המדף של מוצרים משתנה מהאחד למשנהו, וגם בסופרמרקט או בחנות מגוון רחב של מוצרים (בפרט מוצרי מזון) החשופים לבלאי.
משהמוצרים מגיעים לידיו של הלקוח, מתחיל תהליך נוסף של אחסון ובלאי, שהלקוח תמיד ינסה לעמוד על טיבו. ככל שהמוצר יישמר איכותי וטוב לאורך זמן ממושך יותר בידיו של הלקוח, כך עולים הסיכויים כי יתרשם ממנו לטובה, ויבחר לשוב ולרכוש אותו בשנית.

אף ישנם מוצרים שמחובתנו לשמר היטב כמו מוצרי מזון. מארזי מזון שאינן איכותיות עשויות להביא בקלות לפגיעה באיכות המוצר, ואף במקרים חריפים לפגיעה בלקוח בטווח הארוך.

אריזות קשיחות מבטיחות שהמוצרים שלכם יישמרו על איכותם לכל אורך הדרך: מרגע העברת המוצר למארז עצמו ועד לתום השימוש שלו על ידי הלקוח. מארזים קשיחים עמידים בפני לחות ומגוננים על המוצרים מפני היחשפות לשינויים קיצוניים באקלים או חדירה של חרקים.

העיצוב מקבל מקום שני של כבוד

כמובן שבסופו של יום, הרושם הראשוני של הלקוחות מתקבל באופן ישיר מהעיצוב שמוטבע על מארזים קשיחים ולכן, יש להשקיע בתהליך העיצוב מחשבה רבה.

  • אסטרטגיה – תכנון נכון של אסטרטגיה מבוססת, המתחשבת באפיון מעמיק של פלחי השוק שלכם (בצרכים, בהעדפות וברצונות האישיים שלהם), בחזון האישי של החברה שלכם ובמשפך השיווקי של בית העסק, מבטיחים לייצר תוצר שתופס את עין הלקוחות, ולהביא לעלייה במכירות.
  • צבעים – כפי שהצבעים שבחרתם ללוגו החברה שלכם קבעו את התדמית והטון שאתם שואפים לשדר ללקוחות, כך הצבעים שיופיעו על המוצר שלכם ישפיעו על האופן שבו הלקוחות שלכם יתפסו אותם, ויעודדו אותם לבחור ולרכוש מכם, פשוט משום שאתם מבינים אותם יותר ו"מדברים" לסגנון האישי שלהם.
    שילוב מאוזן של מספר מצומצם של צבעים בולטים, מגדילים את הסיכויים שהלקוחות ישימו לב אליהם, ייהנו מההרמוניה של הצבעיים בעין וייתנו למוצר צ'אנס, גם על חשבון המתחרים.
  • מרקם ומגע – לאחר שהעיצוב תפס את עינם, כעת הלקוחות שלכם מעוניינים לעמוד על טיב המוצר: הם מרימים אותו, מוודאים שאינו קרוע או פגום, קוראים אודות רכיביו השונים ובוחנים אם הוא ישמור על איכותו לאורך זמן. מארזים קשיחים מבטיחים שהמוצרים יוצגו בפני הלקוח בצורה האיכותית והשמורה ביותר, כך שיתרשם מהם לטובה ויחליט לנסות אותם.

מחפשים מארזים ששומרים על זמן המדף של המוצרים? צרו קשר.