עיצוב וייצור אריזות טייק אווי למסעדות

'פאר פרינט', הינו אחד ממפעלי הדפוס הותיקים בישראל, עם ניסיון עשיר בהפקות דפוס מגוונות לאין ספור תעשיות.  המפעל אשר נוסד בשנת 1942 מספק מאז ועד היום, מגוון פתרונות הדפסה איכותיים ומתקדמים, ברמה הגבוהה ביותר ובני הדור השלישי ממשיכים את מסורת המצוינות גם בהווה.

כמי שמוביל את התעשייה והחדשנות בעולמות הדפוס ותוצריו, 'פאר פרינט' מייצרים גם מגוון פתרונות אריזה איכותיים לרבות אריזות טייק אווי למסעדות ויצרני מזון. הייצור עובר תהליך קפדני עם דגש על חומרי גלם איכותיים, עמידים בתנאים הנדרשים לאחסון מזון ושומרים עליו כל הדרך מהספק אל בית הלקוח הרעב.

היתרונות באריזות שלנו

תחום משלוחי המזון בארץ ובעולם מתפתח ללא הרף וקיבל תנופה משמעותית בתקופת הקורונה.  המשבר שם את משלוחי האוכל והאיסוף העצמי במרכז הפעילות העסקית של כלל עסקי המזון.  מסעדות, דוכני מזון, בשלני אוכל מוכן וכד', גם כאלה שלא פעלו "מרחוק", נאלצו לפתוח מערך משלוחים ו/איסוף עצמי. מהא מאוד הבינו, גם במסעדות היוקרה, כי ניתן להתאים את התוצרים ולשמור על הרמה, גם במשלוחים, והסוד הוא באריזה. על מנת לספק ללקוחות מזון באיכות מעולה, גם מחוץ למסעדה, יש צורך בכלים ומארזים איכותיים אשר ישמרו על המנה איכותית וגם לא יפגעו בזמן המשלוח או הנסיעה וטלטלות השליחות.

לשם כך מייצרים במפעל הדפוס שלנו מארזי Take-away המשלבים הנדסת מוצר מהוקצעת ומקצועית, לרבות עיצוב חלומי הן של האריזה והן של הגרפיקה והמיתוג ואיכות ללא פשרות, כזאת השומרת על הטריות, הטעם והמרקם של המזון. ניתן לרכוש מגוון מארזי קרטון, החל מאריזות למגשי פיצה, מארזי המבורגר ופאסט פוד, קינוחים, קפה ומאפה ולמעשה לכל סוגי המסעדות, בתי קפה, מזנונים, קייטרינג ואוכל מוכן באשר הוא.

היתרון הגדול של אריזות הקרטון של 'פאר פרינט' מעבר להיותן יפות ועמידות, הוא בכך שהן לגמרי אקולוגיות. הן קלות למחזור, שומרות על אג'נדה ירוקה ועל איכות הסביבה. עובדה זו מאפשרת למסעדות ולעסקי המזון להוביל מהפכה של קיימות ולהימנע מאריזות פלסטיק מזהמות ולא ידידותיות לסביבה, בד בבד עם שמירה על המותג והמוניטין.

ואכן, אריזות העשויות נייר מאסיבי או קרטון הן חסכוניות יותר ובהחלט ירוקות יותר, אך גם מחקרים הוכיחו כי הן שומרות הרבה יותר על איכות ובריאות המזונות. צרכנים מעדיפים אותם יותר ויותר על פני מארזי פלסטיק אשר עלולים להשאיר חומרי מיקרו פלסטיקה במזון. ללא ספק כאשר מביטים על התמונה הגדולה, מארזי הקרטון מספקים חווית מוצר ורכישה מעולה, חוויה אשר הופכת לקוח חד פעמי ללקוח חוזר.

מה הופך את אריזות הטייק אווי שלנו להצלחה?

  • תהליך הפקת האריזה כולו מתנהל In House, אנו מנהלים את הפרויקט מקצה לקצה באחריות מלאה של צוות מקצועי בעל ניסיון רב. התהליך כולל הגדרות צורך יחד עם הלקוח, עיצוב וחדשנות יחד עם מחלקת העיצוב בסטודיו הביתי.
  • הבנה שיווקית מערכתית המספקת מחד אריזות פונקציונליות בנוסף למראה מושקע ומדויק של עיצוב המותג. זה כולל נוחות שימוש יחד עם עיצוב גרפי מדויק, מסרים ויזואליים וקופי מדליק שמייצר חוויה כוללת שמשדרגת את הטעם.
  • חדשנות, חדשנות, חדשנות. בית הדפוס לא מפסיק להתחדש וללמוד על הצרכים והרצונות של הלקוחות. יחד עם בית העסק מוצאים פתרון יצירתי לכל צורך שעולה בנושא Take Away של מגוון מזונות ומשקאות.