למינציה למוצרי דפוס

דפוס פאר פרינט מספק שירותי למינציה למגוון רחב של מוצרים: ממארזים ותוויות, ועד לספרים, תפריטים, רשימות מחירים, עבודות אומנות ופוסטרים.

אנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר למגוון רחב של השבחות דפוס (הדבקות, למינציה , הטבעת פויל, הבלטה, הצמדה, שטנץ, לכה סלקטיבית ועוד ועוד ועוד…), בכדי להבטיח תוצר מרשים ומשתלם, שמושך את תשומת הלב של הלקוחות, ושומר על איכותו לאורך זמן.

הצוות המוכשר שלנו פועל אתכם יד ביד, ומסייע לכם לגבש עיצוב זוהר שתופס את העין, ומתחשב בקהל היעד ובאסטרטגיה השיווקית שלכם.

אנו מתגאים בהיותנו מפעל המבצע את כל שירותי העיצוב, היצירה והשילוח של המארזים תחת קורת גג אחת. החברה שלנו מוודאת כי כל תווית ומארז ייוצרו מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כך שיישמרו על יופיים ואיכות המוצר גם בטווח הארוך.

למינציה כדרך לבלוט

למינציה יכולה להיות מיושמת בגימור מט , מבריק וסופט טאץ' ,היא יכולה להבליט את המוצר ולשדר יוקרתיות אשר שובה  את העין. וזאת כדי לגרום ללקוח לפגוש במוצר שלכם ולהתעניין בו.

כיום, כל עסק יודע היטב כי הלקוחות שמים לב לעיצוב המוצרים ופעמים רבות אף בוחרים לנסות מוצרים, בהתבסס על המראה החיצוני שלהם בלבד. בעקבות זאת, חשוב להשקיע מחשבה רבה בתהליך העיצוב, ולהטמיע בו כמה שיותר פריטים שיבלטו בעין הלקוח ויגרמו לו לעצור.

כאשר אתם חושבים על העיצוב המושלם, זכרו כי הוא מיועד להרשים את הלקוחות שלכם ולכן, מהותי שיתאים לסגנון העיצובי שהם מתחברים אליו. ועם זאת, מהותי להטמיע את החזון האישי של החברה, הלוגו והסלוגן של בית העסק על כל מוצר, בכדי לסייע ללקוחות להתוודע לחברה כמותג.

כשניגשים לבחירת הצבעים, זכרו כי היעד הוא לייצר איזון הרמוני שיהיה נעים לעין, יעורר את סקרנות הלקוח ויגרום לו להציץ ולהסתכל יותר מקרוב. על סכמת הצבעים להיבחר בהתאם לטעם האישי של הלקוחות, החזון של החברה וכך שיהיה מנגד לעיצובי המתחרים, כך שיבלוט יותר מהם בעיני הלקוחות.

למינציה, היא דרך מצוינת לגרום למוצר לבלוט, להיראות מאוד שונה ולשלוח אור מבריק, או רקע מט לגימורים נוספים כגון לכה UV סלקטיבי והטבעת פויל שימשוך את תשומת לבם של הלקוחות.

 

למינציה כדרך שימור

בשימוש נרחב, שירותי למינציה יכולים גם להגן על המוצרים שלכם: להגן עליהם מפני נפילות, להפוך את המארז עצמו לקשיח יותר, עמיד יותר בפני תנאי אקלים משתנים ועמיד בפני שפשוף הצבע אשר מתחתיו.

למינציה מציגה בפני הלקוח מארז חזק ואיכותי, שהוא יודע כי שומר היטב על שלמות האריזות והמוצר. כאשר הלקוחות עומדים על טיבו ויופיו של המארז, הם מעתיקים את התחושה הזו גם כלפי המוצר עצמו, ובזכות זאת ככל הנראה יבחרו לבדוק אותו באופן אישי.

רוצים לייצר מוצר שמיוחד יותר מכל האחרים? צרו קשר.