עיצוב והדפסת אריזות מתנה

אנו בחברת פאר פרינט מתמחים בעיצוב, יצירה והדפסה של אריזות מתנה ברמה יוצאת דופן, תוך התחשבות מלאה בצורכי הלקוח, בחזון העסקי של החברה ובתוכנית השיווקית של החברה כמותג.

הצוות המוכשר שלנו מסייע לכם לבחור את העיצוב הנכון ביותר לעסק שלכם, בהתאם למטרות של העסק ולצרכים האישיים של קהל היעד שלו. בתום התהליך, המשאיות שלנו יובילו את האריזות עד לבית העסק שלכם.

אריזות מתנה משאירות רושם על הלקוח ועל מקבל המתנה

בעוד הלקוחות שלנו מתהלכים בחנות, הם מנסים לחשוב על המתנה היפה ביותר שיוכלו לקנות לאהובים שלהם, לרגל אירוע משמח. יתכן ויש להם יום הולדת או שהחברה הכי טובה בדיוק ילדה, לכן חשוב לאתר את המתנה המושלמת ביותר, ושתגיע בעטיפה היפה והמרשימה ביותר.

בעבור הלקוחות, העטיפה היא כה חשובה שהיא מובנת מאליה: כאשר הם טורחים למצוא את המתנה שהאהובים שלהם יעריכו יותר מכל, הם חולמים להעניק להם אותה כאשר היא עטופה באריזה נוצצת ומסתורית, שמותירה עוד מקום להתלהבות ומוכיחה למקבל המתנה כמה מחשבה הושקעה בכל פרט ופרט.

כל לקוח שנכנס אל החנות שלכם, מאמין בלב שלם כי כאשר יגיע לקופה יוכלו לעטוף בעבורו את המתנה ואפילו לספק קופסה יפה, שתכיל את כל הפריטים שבחר לאחר השקעה רבה. לקוח שיגלה כי אין עטיפות בחנות שלכם, פעמים רבות יעדיף לפנות לחנות שכבר כוללת עטיפה יפה, תחסוך לו הרבה זמן וכסף, ותוסיף ערך רב למתנה שבחר.

כיום, כל חנות ואפילו סופרמרקט שמכבדים את עצמם יחזיקו מתנות נאות ומלאות בכל טוב, הארוזות היטב ועטופות באריזות משגעות. כאשר הלקוח מגיע ומבקש אריזת מתנה, בית עסק איכותי תמיד יוכל לשלוף מספר דוגמאות של אריזות מרהיבות, שילהיבו את הלקוח וירשימו את מקבל המתנה לטובה.

אריזות מתנה מושקעות

אריזות איכותיות ומגוון רחב של צבעים, צורות וקופסאות, יחזקו את השם של החנות שלכם כחנות מתנות ויעודדו לקוחות רבים לפנות דווקא אליכם, כאשר הם מחפשים את המתנה המושלמת לאהובים שלהם.

חנויות רבות שמתמחות באריזות ומיועדות לרכישת מתנות, אף מציעות שירותי אריזה ועטיפה נפרדים במחיר סמלי, ובזכות זאת מגדילים את קהל היעד שלהם ואת הסיכויים שמחפש המתנה יבחר מוצר גם מהחנות שלהם.

 

אריזות כחלק מתהליך המיתוג של החברה

תוויות מושקעות ואריזות יפהפיות יבלטו בכל ערמת מתנות שהיא, ויסייעו לכל מי שיבחין בהן לזכור אתכם כמותג וכחנות פוטנציאלית לבקר בה.

כאשר אתם בוחרים לעצב אריזות דקורטיביות משלכם, אתם פותחים דלת להליך מיתוג מתוחכם שמביא לתוצאות: אריזות ממותגות, יכילו צבעים שמתאימים לסגנון החברה שלכם ויפרטו מסרים ייחודיים שמתקשרים לחזון של החברה שלכם, יסייעו ללקוח, למקבל המתנה ולכל מי שרואה את המתנה לשים לב למותג שלכם, להתוודע אליו ולשקול לפנות אליו בפעם הבאה שהוא מחפש מתנה.

אריזות מתנה איכותיות שנשמרות לאורך זמן

חשוב שלכל המארזים והאריזות שלכם יהיה יופי ואופי, כלומר שיהיו גם יפות, גם מרשימות וגם איכותיות ועשויות מחומרים איכותיים.

קופסאות או אריזות מקרטון או מכל חומר אחר שנקרעות, מתקמטות או מתבלות בקלות בעקבות חשיפה לחום וללחות, יותירו רושם שלילי על הלקוחות שלכם לכל הפחות, ויגרמו להם לחוש כי הם רכשו מתנה ממותג זול. בעקבות זאת, מאוד מומלץ להשקיע ולבחור באריזות חזקות ואיכותיות, שעמידות בפני לחות ונשמרות בתוך הארון גם חודש-חודשיים ללא בעיה.

אריזות איכותיות אף יישמרו לאורך זמן בתנאי אחסון ובזכות זאת, יחסכו לעסק כסף רב בטווח הארוך.

מחפשים את אריזות שייקנו את הלקוחות שלכם? פנו אלינו כאן.