ייצור אריזות פוליפרופילן

חברת פאר פרינט היא עסק משפחתי, שמעצב ומייצר אריזות, מארזים, תוויות ומגוון רחב של מוצרים לעסקים ותאגידים משנת 1942.

החברה שלנו מייצרת דרך קבע אריזות מפוליפרופילן ומארזים ותוויות בכלל מחומרי גלם מגוונים ולרבות כרומו, דופלקס, טריפלקס, גב קרפט, גב אפור, גב מנילה, קרטון מטאלי, בריסטול אמריקאי, אי-פלוט, מארזים קשיחים ועוד.

בזכות המקצועיות, הידע והניסיון שלנו, אנו מתמחים בייצור תוויות ומארזים לשוק היין והאלכוהול, המשקאות הקלים והקוסמטיקה, באמצעות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובעין העיצובית החדה ביותר.

אנו מספקים את כל פתרונות הדפוס תחת קורת גג אחת: משלב עיצוב ותכנון המוצר, תוך התחשבות בקהל היעד של המוצר, אסטרטגיה השיווקית והחזון האישי של בית העסק, ועד ליצירתו מהחומרים האיכותיים ביותר, ושילוח התוצרים המוגמרים עד אליכם.

 

יתרונות של אריזות פוליפרופילן

אריזות מפוליפרופילן משמשות כיום לאריזת מגוון חבל של מוצרים בזכות האלסטיות שלהן, העמידות שלהן והיכולת שלהן לעטוף כל מוצר ומוצר באריזה יפה, מרשימה ואיכותית בו-זמנית.

אריזות טובות הן אריזות מעוצבות שתופסות את עין הלקוח ונשמרות לאורך זמן. אריזות מפוליפרופילן מסייעות לספק לבית העסק אפשרות משתלמת לייצר אריזות נאות וחזקות שממחישות בפני הלקוח כי מדובר במוצר שכדאי לו לנסות, משום שהושקעו בו כל כך הרבה מחשבה ועשייה.

פוליפרופילן משולב בייצור ביתי ותעשייתי בזכות איכויותיו הייחודיות. היכולת שלו להסתגל ולהתאים את עצמו למגוון רחב של מוצרים הפך אותו לרכיב נפוץ, שכיום מחליף אלטרנטיבות ישנות שפעלו בעיקר בתעשיות העיצוב וההדפסה.

מארזים ואריזות מפוליפרופילן עמידות בפני כימיקלים וחשמל כלומר, בסיסים וחומצות מומסים אינם מגיבים עמם ובזכות זאת, מאוד פשוט לארוז בהן מוצרים כמו חומרי ניקוי, ערכות עזרה ראשונה ופריטים מעולמות המחשוב, המחקר והרפואה.

בזכות האטימות שלהן והיכולת שלהן לשמר צורה לאורך זמן, אריזות לקוסמטיקה ואריזות מזון מפוליפרופילן אף מעולות לאחסון איכותי. אריזות מזון מפוליפרופילן מגוננות על המזון מפני ריקבון, ירידה בערכו בעקבות לחות וחום ושומרות על מראה נאה ויציב של המוצר.

הפוליפרופילן הוא חומר מאוד מיוחד, שגמיש כמו שהוא חזק. הקשיחות של אריזות מפוליפרופילן תורמות לשימור איכות המוצר, מונעות התבלות או הידלדלות של מראה המוצר ושומרות על יוקרתו גם חודשים לאחר שנארז.

אריזות איכותיות מעלות את ערכו של העסק כמותג

אריזות מפוליפרופילן מבטיחות כי כאשר המוצרים שלכם יגיעו אל הסופרמרקט או אל החנות, הלקוחות יזכו להתרשם ממוצרים יפים ואיכותיים, שניכר כי הושקעה בהם הרבה מחשבה וכדאי לנסות.

כל עסק גדול מקפיד לכלול על כל מוצר עטיפה נאה, שכוללת את המסרים שהעסק שואף להעביר לקהל היעד שלו, צבעים שתואמים את חזון החברה וכמובן, את הלוגו והסלוגן של המותג. בעלי עסקים חכמים, יודעים כי ניתן להשתמש באריזות ועטיפות מוצרים ככלי שיווקי לכל דבר, ואף יקפידו לכלול תכנים נוספים ש"מדברים" אל קהל היעד שלהם ומעודדים אותם לבחון את המוצר מקרוב.

פעמים רבות, משרד הבריאות וגורמים מדיניים מגוונים דורשים מבעלי עסקים להקפיד ולכלול תכנים נוספים על העטיפות שלהם כגון רכיבי המוצר, ערכים תזונתיים וכדומה.

אריזות מפוליפרופילן הן מאוד נוחות לעיצוב, ומביאות לתוצאה יפה ונעימה לעין, שעטופה היטב ונשמרת לאורך זמן.

צצצצ

מחפשים אריזות מרשימות שיתפסו את עין הלקוחות? צרו איתנו קשר.