מומחים בייצור מארזי יין

חברת פאר פרינט מתמחה בייצור של תוויות ומארזים למגוון רחב של עסקים ובעיקר חברות הפועלות בתחומי האלכוהול והמשקאות, הקוסמטיקה והמזון. אנו מתחייבים להביא לתוצרים שמושכים את עין הלקוחות, אטומים לחרקים ועמידים בפני תנאי אחסון ואקלים משתנים.

החברה שלנו נושמת וחיה דפוס מזה למעלה מ- 75 שנים, ומתגאה בהיותה תחנת ייצור כוללת, שאחראית לכל תהליך עיצוב המארז, ייצורו ושילוחו עד לדלת המפעל או החנות שלכם.

עיצוב מארזי יין

כאשר הלקוחות שלכם מתהלכים בחנות או בסופר, הם נחשפים למגוון עצום של יינות. היין שיכבוש את לבם ויגרום להם לבחור בו, לרוב יהיה היין הארוז בצורה המרשימה והנאה ביותר עבורו כלומר, כזו שתואמת את הסגנון האישי שלו ו"מדברת" אליו.

זהו לא סוד שעיקר הלקוחות בוחרים את המוצרים שלהם בעקבות הנראות החיצונית שלהם, גם אם היא אינה בהכרח מתקשרת לטיב המוצר. קורלציה חכמה בין צבעים, בחירה של פונטים מתוחכמים וייחודיים במינם ויצירה של איזון הרמוני לעין, מגדילות משמעותית את הסיכויים שהלקוח יפגוש במוצר שלכם ויבחן אותו מקרוב.

בתחום היין, מאוד מומלץ לבחור באחד משני סגנונות עיצוב עיקריים:

  • מינימליסטי ומרשים – מארזי יין המעידים בפני הלקוח כי מדובר ביין ברמה גבוהה, שכדאי לנו לנסות ולגרות עמו את החך.
  • צעקני וחי – מתאים לקהל הצעיר יותר, ומעביר ללקוח את חוויית ההנאה והכיף שהוא מקבל, כאשר הוא בוחר ביין שלכם.

עיצוב תוויות לבקבוקי יין ומארזי יין פותח לבית העסק שלכם דלת לשווק הן את היין עצמו והן את החברה שלכם כמותגים בפני עצמם: הדגשת שם היין, ביסוס לוגו החברה במספר מיקומים אסטרטגיים לאורך המארז ושילוב כמה מילים אודות אופן הייצור ו/או החזון האישי של החברה, ירשימו את הלקוחות לטובה ויעודדו אותם לנסות ולטעום את היין המושקע.

חשב לזכור, כאשר אתם ממחישים ללקוחות כי מארזי היין שלכם מרשימים, הם מניחים באופן אוטומטי כי יתאהבו גם בטעם היין שלכם.

 

כיתוב על מארזי יין

בדומה לתחום המזון, חשוב לתעד על מארזי יין כמה שיותר מידע, בכדי להסביר ללקוח באיזה סוג של יין מדובר, כיצד הוא נוצר ואם הוא אכן משרת את צרכיו.

מומלץ לפרט כמה שיותר אודות היין שאתם מוכרים: אחרי הכול, אנשים רבים כיום מבינים את ההבדל בין מרלו לקברנה, אך לא בהכרח מודעים לטעמים הנלווים של היין שלכם, לסיומות ולדקויות שהופכות אותו ליין שכדאי להם ללגום ממנו.

עמידות מארזי יין

כידוע, יין הוא משקה מאוד טעים, אך מאוד עדין: שינויים קלים בטמפרטורה, היחשפות לאוויר או לחומרים מסוימים לאורך זמן עלולים לפגום משמעותית בטעמו, באיכותו וכיוצא מזה גם במוניטין שלכם כחברה.
זאת ועוד, משקאות היין מאוחסנים בבקבוקי זכוכית, שעלולים להישבר בקלות עם כל תנועה חדה.

בעקבות זאת, כאשר מארזי היין עושים את דרכם לחנויות השונות, לסופרים או לחו"ל, מהותי לוודא כי מארזי היין נוצרו מחומרי גלם איכותיים ועמידים, שמשמשים דרך קבע לאריזה של מארזי יין וידועים ביכולתם לגונן עליהם תוך כדי מסעם מן היקב ועד ליעד הרצוי.

כאשר הלקוחות הפוטנציאליים שלכם הולכים לרכוש יין, אתם זוכים להזדמנות להרשים אותם, לעודד אותם "להתנתק" מהמותג שאליו התרגלו כל השנים ולנסות טעם חדש. ככל שמארזי היין יציגו ללקוחות עיצוב מרשים שתואם את הסגנון שלהם מצד אחד, ומידע אינפורמטיבי איכותי מצד שני, כך עולים הסיכויים שייבחר להתנסות בכם.

לקוחות שמבינים היטב בתחום היין, יעצרו לרגע ויקראו את התוכן שפרסמתם על מארזי היין, יבחנו אם הטעמים, המתיקות ומשך היישון מתאימים להם וכדומה. כאשר המותג שלכם חרוט בראשם, הסיכויים גבוהים כי יחפשו בקבוקים נוספים שלכם, בכדי לעמוד על טיב המותג ולבדוק אם אתם מייצרים סוגי יינות שאכן ערבים לחיכם.

מחפשים את המארז שיכבוש את לב הלקוחות? לחצו כאן.