יצירת אריזות מזון

אנו בדפוס פאר פרינט נושמים דפוס ומתמחים בתחום יצירת התוויות והמארזים מזה למעלה מ- 75 שנים. העסק המשפחתי והחם שלנו מסייע למגוון עסקים לייצר אריזות מזון איכותיות וחזקות שתופסות את העין דרך קבע, תוך התחשבות מלאה באסטרטגיה השיווקית, קהל היעד והחזון האישי של בית העסק.

הצוות המוכשר שלנו מלווה אתכם לכל אורך הדרך: מסייע לכם לבחור את חומרי הגלם המתאימים (כרומו, דופלקס, טריפלקס, גב קרפט, גב אפור, גב מנילה, קרטון מטאלי, בריסטול אמריקאי, אי-פלוט, קרטון קשיח ועוד), לייצר עיצוב יחיד במינו שמושך תשומת לב וסקרנות, ולשלוח עד אליכם את התוצרים האיכותיים ביותר.

אריזות מזון – החושים הראשונים שמגרים אותנו

אתם יכולים להשקיע בטעם, בריח ואפילו במרקם של המוצר שלכם, אך כאשר הלקוח שלכם נכנס אל הסופרמרקט או המכולת, החושים שהראשונים שמגרים אותו ומעודדים אותו לרכוש מוצר הם לא אחרים מחושי הראייה והמישוש.

זוהי אבחנה חשובה מאוד! אחרי הכול, לקוחות שאינם מכירים את המוצר שלכם לא בהכרח יתפתו לרכוש אותו מתוך רצון לטעום אותו. לכן יש להיעזר בטכניקות מתקדמות יותר ושיווקיות יותר, שמטרתן לתפוס את עינו של הלקוח, להרשים אותו לטובה ולשכנע אותו לבחור ולהתנסות במוצר, על חשבון המתחרים שלכם.

אריזות מסייעות להפוך כל מוצר פשוט לפריט נחשק ומסקרן: אריזות המעוצבות חכם ומגרות את החושים, הן כאלו שהלקוחות יתקשו לחלוף על פניהן.

אריזות מזון מעוצבות בסטייל

אריזות מזון איכותיות, הן אריזות שמושקעת בהן הרבה מחשבה הן מבחינת עיצוב האריזה והן מבחינת איכות האריזה עצמה.

עיצוב האריזה מתמקד בבחירת הצבעים המתאימים, הציורים, הפונטים והסגנון הגרפי שהמותג שלכם שואף לשדר ללקוחות שלכם. חשוב שהעיצוב ישדר מקצועיות, איכות ומסרים שפונים באופן ישיר לקהל היעד שלכם (הלקוחות הפוטנציאליים שלכם) מצד אחד, ויעביר להם את חזון החברה שלכם מצד שני.
ככל שהמסרים והצבעים יהיו מושכים וחזקים יותר, כך הם יתפסו יותר בקלות את תשומת לבו של הלקוח, ויעודדו אותו לבחור לנסות את המוצר שלכם.

כיום, בעלי עסקים יצירתיים רבים אף מעדיפים לבחור באריזות דקורטיביות בצורות מיוחדות, שיוצאות דופן ותופסות את העין בקלות.

חשוב להקפיד על איזון בין הצבעים, הכיתוב וכלל הסגנון של אריזות המזון, בכדי להימנע מתוצר מוגזם, כואב לעין או לא מקצועי. אחרי הכול, המטרה היא לקבל עיצוב מרשים ויפה.

אריזות מזון ופונקציונליות השומרות על הטריות

כולנו משתמשים באריזות מזון דרך קבע, שכן אוכל הוא חלק בלתי-נפרד מחיינו. בעקבות זאת, חשוב לדאוג שאריזות לא רק ייראו טוב, אלא גם יוכיחו את עצמן מבחינת איכות ונוחות שימוש.

אריזות חזקות שעומדות בפני לחות או נוזלים, אטומות ושומרות על טריות המזון, הן אריזות מזון שהלקוחות שלכם יעריכו יותר וייהנו יותר לרכוש. אריזות חזקות ואיכותיות אף מחזקות את האמון של הלקוחות שלכם במוצר, וגורמות להם להרגיש שהם רוכשים מוצר נקי שנשמר היטב וימשיך להישמר כך לאורך זמן.

גם הפונקציונאליות של אריזות המזון מהווה חלק חיוני מתהליך הבחירה של הלקוח: אריזות שניתן לשאת בקלות, נוח לפתוח וניתן לסגור שוב בקלות לשמירה על הטריות, לדוגמא, יהיו מועדפות יותר על הלקוח לעומת אריזות שקשה לסגור בכל פעם מחדש.

כיתוב על אריזות מזון

כיום, כל מארז ואריזת מזון חייבת לכלול תוכן שמתעד את הרכיבים של המוצר, הערך התזונתי שלו ופרטים ליצירת קשר במקרה של בעיה. חשוב להקפיד שהתכנים עומדים בתקנים של משרד הבריאות.

מעבר לתכנים המחייבים, אתם יכולים לשלב בקלות מסרים והצעות ללקוחות שלכם שיסקרנו אותם, יעודדו אותם להתייחס אל החברה שלכם כמותג ויגדילו את הסיכויים שייבחרו לרכוש את המוצר: תחרויות, פרסים או צעצועים לילדים, סלוגנים ומסרים שמשיקים לתחום שלכם מצד אחד ומעניינים את הלקוחות שלכם מצד שני – כולם יעודדו את הלקוחות שלכם להתנסות במוצר לפחות פעם אחת.

 

לחצו כאן, ויחד נגבש אריזות איכותיות ודקורטיביות, שמביאות לעלייה במכירות.