המומחיות שלנו היא הדפסת מדבקות לבקבוקים

מפעל הדפוס 'פאר פרינט' מוביל את הדפוס בישראל מיום הקמתו בשנת 1942 ועד ימינו, עת ניהולו בידי הדור השלישי. המפעל מתמחה בכל סוגי הפרינט, לרבות הדפסת אופסט, הדפסה דיגיטלית והפקה של מדבקות ומארזים, כולל שלל גימורים והשבחות. בית הדפוס ממשיך ללא הרף להתחדש ולהצטייד במיטב המכשור המוביל בעולם, במטרה להעניק למגוון הלקוחות מוצרים באיכות ללא פשרות, עם חדשנות פורצת דרך ושירות מקצועי מקצה לקצה.

מוצר הליבה בו מתמחה המפעל מאז 1942 הוא הפקה והדפסה של מדבקות לבקבוקים, בעיקר לבקבוקי יין, בירה, ספיריטים ומשקאות קלים, אך גם לבקבוקים בתעשיות הפארמה והטואלטיקה. המדבקות מיוצרות בצורת גליל או בצורה אחרת ועשויות מחומרים איכותיים, עמידים בתנאי שטח משתנים, תוך הקפדה יתרה על עיצוב מדויק ומהוקצע.

עיצוב מדבקות לבקבוקים

בעולם של היום העין גומעת עוד לפני חוש הטעם וחשוב שנראות הבקבוקים ימשכו את הקהל לרצות וללגום מן המשקה שבתוכו. בית הדפוס אמון על ביצוע מקצועי של מדבקות בהתאם לקונספט ולאפיון הלקוח ועל הדפסה יציבה ללא רבב והוספת השבחות למראה מושלם.

בבית הדפוס יש סטודיו מקצועי בו ניתן לעצב את המדבקה או לדייק את העיצוב בהתאם לדרישות הלקוח והקונספט השיווקי והפרסומי. מהסטודיו יוצאת הגרפיקה, שבד"כ כוללת את הלוגו והמיתוג של החברה וסוג המוצר, להפקת המדבקות באמצעות מכונות מתקדמות מבית HP INDIGO, מכונת הדפסה דיגיטלית מתקדמת, המייצרת מדבקות ברמת דפוס אופסט עם רזולוציה מושלמת. מבחינת חומרי הגלם, ניתן לבחור מבין שלל אפשרויות כאשר החומרים המובילים בתחום הם ניירות יין ייחודיים המיובאות מחו"ל, ניירות עם טקסטורות, ניירות ממוחזרים, יריעות פולימריות כגון  פוליפרופילן,  ויניל, או פוליאסטר ועוד.

מדבקות איכותיות 

המדבקות שלנו הנן איכותיות ועמידות בפני כל תהליכי ההצמדה למגוון סוגי הבקבוקים וסוגי האריזות (למידע נוסף על האריזות שלנו, לחץ כאן). כל מדבקה מותאמת באופן מוחלט לאופן השימוש הנדרש, המשתנה כמובן בהתאם לסוג המדבקה ולתוצר הסופי. ניתן להתאים מדבקה המשמשת תווית על מוצר חם ו/או קר, לח או יבש, עם עמידות לאחסון לטווח ארוך או קצר וכד'. חשוב להבין כי יש מדבקות וסוג הדבקה המתאים למוצר יבש (כגון מוצרי מזון), מדבקות וסוג הדבקה המתאים למוצר רטוב (בקבוקים הנמצאים בסביבה לחה או רטובה כמו שמפו) או מדבקות הנדרשות להיות עמידות בסביבה מאתגרת כמו מוצרי הקפאה או מוצרים הנמצאים בסביבה של חום משמעותי ויש צורך לשים דגש על התאמת סוג המצע וסוג הדבק. כמובן שחשוב לתת את הדעת על תהליכי השינוע והלוגיסטיקה של המוצרים ולבדוק האם הם יעברו טלטלות, אחסון לטווח ארוך וכד'.

כאשר מדברים על מדבקות ותוויות, בראש ובראשונה כמובן ישנה חשיבות לשמור על צבען ללא פגם גם לאחר זמן. חלק מן המדבקות עוברות תהליך השבחה בהתאם לדרישות הלקוח, יש המוסיפים הטבעת פויל על המדבקה, או הבלטה ייחודית, לכה UV סלקטיבי או למינציה וגם השבחות אלו ייעשו  בהתאם לאופי המוצר והשימוש בו. כך שכאשר המוצר יגיע לנקודת המכירה, התווית תייצג אותו בכבוד ותגרום לקונים הפוטנציאלים להתרשם מתכולת המוצר ואיכותו דרך התווית. המדבקות המיוצרות במפעל 'פאר פרינט' ידועות באיכותן ובנראות המושלמת שלהן, עובדה המסייעת לכל מוצר ולכל בקבוק להיות מזמינים ולבלוט מעל המדף ואל מול המתחרים.