מומחים במגוון השבחות דפוס כולל לכה מובלטת

'דפוס פאר', מפעל דפוס ותיק ובעל מוניטין, מהראשונים בארץ, מספק מאז הקמתו בשנת 1942 מגוון פתרונות דפוס מתקדמים לעשרות רבות של לקוחות משלל תעשיות וסקטורים. בית הדפוס צועד עם הזמן וכיום מנהל הדור השלישי את העסק המשפחתי, עם תשוקה, יצירתיות וחדשנות. ההנהלה וצוות העובדים ממשיכים גם היום, להוביל את מהפכת הדפוס בישראל ולהתחדש במכונות ובטכנולוגיות מתקדמות להפקות דפוס והשבחות.

מפעל הדפוס ידוע ביכולות הפרינט האיכותיות שלו ובעובדה כי כל הפרויקטים מתנהלים תחת קורת גג אחת עם משאבים הקיימים In House . הלקוחות זוכים למעטפת שירותים מלאה, מקצה לקצה בניהול מקצועי צמוד. בית הדפוס מעניק מגוון שירותי דפוס לרבות דפוס אופסט (למידע נוסף, לחץ כאן) ודפוס דיגיטלי (למידע נוסף, לחץ כאן) את כל צרכי הגימורים וההשבחות הנדרשות ללקוח.

מהן היתרונות של לכה מובלטת

ההשבחות כוללות מגוון רחב של חיתוכים, למינציה, הדבקות, שטאנצים וציפויים כגון לכה UV סלקטיבית מובלטת או שטוחה. מדובר על השבחה ייחודית בה רק חלק משטח ההדפסה מכוסה בהתאם לעיצוב הנתון ודרישות הלקוח. באמצעות הדגשה חלקית של אזורים ניתן להעניק למוצר מראה ייחודי, עומק וניגודיות וכן ליצור טקסטורה יוקרתית ואפקטים של דו או תלת ממד. שיטת ההדפסה הייחודית הזו מתבצעת באמצעות שימוש בפולימר שקוף על גבי המצע עליו מדפיסים. הפולימר מונח במצב נוזלי, באותם מקומות אותם מבקשים להדגיש בין אם על מצע שטוח או מובלט ובאמצעות חשיפה למנורת UV הוא מתייבש באופן מידי.

הוספתה של לכה UV סלקטיבית, כמו שאר פעולות ההשבחה המתבצעות במפעל הדפוס, מתקיים בשלב הסופי של ההפקה. בשלב בו המוצר מודפס ובוצעה כבר למינציה מט. את גימור לכת ה –  UV ניתן להוסיף ככל העולה על הדמיון וכמעט ללא הגבלה עיצובית, על מצע שטוח או בהבלטה כך שהתוצר מקבל ממד נוסף בעת המגע.

אחת מטכניקות ההשבחה המקובלות כיום היא הוספה של לכה UV מובלטת, זהו אלמנט עיצובי מקובל בעיקר בהדפסה של מארזים יוקרתיים ומפוארים, תוויות ומדבקות, כרטיסי ברכה, כרטיסי ביקור וחומרי שיווק וקד"מ אחרים. המטרה היא להבליט אלמנט גרפי, לוגו או מסר אחר בדרך חזותית ייחודית. מומלץ מאוד להשתמש בלכה הסלקטיבית הזו על גבי למינציה מט או למינציה סופטאץ', על מנת לקבל ניגודיות חזקה ואפקט מקסימלי, גם במראה וגם במגע.

מעבר למראה המיוחד והמהודר יש לשימוש בלכה UV מובלטת יתרון משמעותי נוסף. החומר האיכותי מסייע בשמירה על אורך חיי המוצר והנראות שלו לטווח ארוך ומקנה למוצר מראה חדיש גם לאחר שנים.