פאר פרינט: מומחים ומובילים בדפוס אופסט

דפוס 'פאר פרינט', מפעל דפוס מהראשונים בארץ, צועד עם הזמן ומספק מגוון פתרונות דפוס מתקדמים ללקוחות משלל תעשיות ותחומים. בית הדפוס אשר הוקם בשנת 1942 מנוהל כיום בידי  הדור השלישי, האמון על מתן מענה מיטבי והדפסה איכותית של מארזים, תוויות מדבקות, מוצרי POS  ועוד שפע שירותי פרינט. גם היום ממשיכים ההנהלה וצוות העובדים להוביל את מהפכת הדפוס בארץ עם פתרונות חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות.

לבית הדפוס ציוד חדשני ומכונות איכותיות והוא מוביל את תחום הדפסת האופסט בארץ. הלקוחות נהנים גם מטכנולוגיה מתקדמת וגם משירות אישי מקצועי מקצה לקצה, הכולל את תהליך ההפקה על כל שלביו. למפעל מערך קדם דפוס איכותי, עם צוות סטודיו מקצועי האמון על תכנון ועיצוב המוצר, עיצוב גרפי, התאמות והשבחות בהתאם לצורך ולתקציב הנתון. וכמובן מערך פרינט משובח ובקרת איכות מקצועית.

מהי דפוס אופסט?

אופסט, (Offset printing) הינה שיטת ההדפסה המודרנית המקובלת כיום בענף הפרינט, במיוחד בהפקות גדולות ובינוניות של הדפסה אחידה ואיכותית.  זהו תהליך העברת צבע המתבסס על העיקרון האלמנטרי ששמן ומים אינם מתערבבים וכולל כמה שלבי פעולה. הכוונה ב –  Offset היא שהדיו אינו מועבר ישירות על הנייר או המצע עליו מדפיסים והיתרונות שלו הם בעיקר באיכות הדפסה גבוהה.

השימוש בהדפסת אופסט מתאים לסוגים שונים של לקוחות ושלל תעשיות. אנו מפיקים מגוון רחב של מוצרים, החל מאריזות בגדלים שונים ומארזים מפוארים בעיקר לתחום המזון, היין והקוסמטיקה וכן תוויות לבקבוקי יין, בירה, ספיריטים ומוצרי טיפוח.

תהליך ההדפסה מתבצע תחילה ע"י הכנה של לוחות אופסט נפרדים לכל צבע דיו שישמש בהדפסה וגלילי שמיכה נפרדים לכל צבע, מדובר על צבעי הבסיס מהם נגזרים שאר הגוונים. הלוחות המשמשים להדפסת אופסט עשויים אלומיניום גמיש,  המדיה שאמורה להיות מודפסת, נצרבת בלוח ואז מורכבת על גליל מכונת הדפוס דרכו עוברים הצבעים המתאימים אל הלוח.

הלוחות כוללים שני אזורים נבדלים, אלה שיקלטו את הצבע ויעבירו אותו דרך "שמיכת הגומי" לכיוון הדף ואזורים ריקים. המדיה מוטבעת באמצעות חומר כימי, אמולסיה, כאשר הצבע נצמד רק לחלקי הלוח הצרובים באמולסיה,  בעוד השאר נשטף באמצעות מים באזורים הריקים.

ההדפסה מתרחשת As Is  ולא בכתב מראה. השימוש בשמיכה או בכינוי המקצועי "בלנקט" העשוי מגומי, מקבל את הצבע מהלוח ומעבירו לגיליון הנייר.

קדם-דפוס

 דפוס אופסט, כמו שאר סוגי ההדפסות, מחייב תכנון קפדני וביצוע מהוקצע ולכן ישנה חשיבות רבה לתהליך קדם הדפוס. אנו מספקים מגון רחב של פתרונות מותאמים במדויק לצרכי הלקוח. הסטודיו שלנו מפיק גרפיקה בהתאם לדרישות או משפר גרפיקות קיימות, במטרה להעביר לשלב ההדפסה דאטה מיטבי. הצוות המקצועי והמנוסה אמון על התאמת ניואנסי הצבע האולטימטיביים, הקווים המדויקים והגרפיקה המושלמת על מנת שהתוצרים יהיו איכותיים. במערך קדם הדפוס מבצעים עימוד ממוחשב (אימפוזיציה) ומפיקים אייריסים והעתקי שמש לאישור הלקוח לפני הפקת הלוחות והגלופות להשבחה.

דפוס

מפעל הדפוס מאובזר במכונות הדפוס החזקות והמתקדמות ביותר בענף, באמצעותן ניתן ליהנות מתהליך ייצור ברמה גבוהה, באיכות ובמהירות. המכונות מספקות תוצרים על מגוון רחב של חומרים, בין היתר: קרטון דופלקס, קרטון גלי איפלוט, קרטון דחוס ובאופן ייחודי לדפוס שלנו, גם הדפסה איכותית על פוליפרופילן עד עובי 1 מ"מ. כל חומרי הגלם, לרבות הצבעים, הם מהאיכותיים בענף, עומדים בתקנים בינ"ל מחמירים של איכות ובטיחות.

פוסט-דפוס

 לאחר ביצוע הדפוס עובר התוצר לשלב הגימורים וההשבחות. בית הדפוס מבצע את כל השלבים כולל ההתאמות In House ומספק אפשרויות השבחה מגוונות, כולל חיתוך בהתאם לצורך ולעיצוב הייחודי, שטאנצים, לכה סלקטיבית מובלטת, הטבעת פויל, הטבעה עיוורת, הדבקות, למינציה, לכת מים ועוד. לאחר שלב הגימורים התוצר הסופי עובר לבקרת איכות, בה נבחנים איכות ההדפסה ההשבחות והגימורים. במטרה להוציא מוצרים ללא רבב וללא פשרות.

בית הדפוס פועל, מיום היוסדו, מתוך מערך ערכים אשר רואה את הלקוח במרכז ומעניק לו ליווי במתכונת של one-stop-shop וניהול הפרויקט מקצה לקצה במקצועיות ואדיבות. אנו שואפים להתפתח ולהתייעל כל הזמן, וזאת הסיבה שאנו מעמידים לרשות הלקוחות תחת קורת גג אחת, את יכולות הדפוס המובילות בעולם, מכשור מתקדם ופתרונות יצירתיים מגוונים, וממשיכים כבר דורות להוביל את ענף הדפוס בישראל באיכות השירות והייצור.

היכולת שלנו להעניק מעטפת שירותים רחבה בזמינות גבוהה, מתקיימת הרבה מאוד בזכות ההון האנושי האיכותי שעובד עמנו. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בענף, המלווים את בית הדפוס מזה עשרות שנים ואוחזים בידע עצום וביכולות פרינט מבריקות.