ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים אותם נהוג להציב בתוך מארזים לצרכי הענקת מתנה או מחווה כזו או אחרת – בקבוקי יין, ממתקים, מוצרי טיפוח ועוד. היתרון של מארז קשיח לצורך העניין מעניק מספר יתרונות משמעותיים:

רב פעמיות – לעומת סוגי מארזים אחרים, המארזים הקשיחים ניתנים לשימוש שוב ושוב והם עמידים למדי, כך שניתן להשתמש בהם לאורך תקופה ארוכה.

מקום רב יותר – מארזים קשיחים מאפשרים בסופו של דבר להכניס יותר מוצרים בתוכם ואף ניתן לחלק אותם בחלוקה פנימית יעילה.

פונקציונאליות – גם לאחר שפותחים את המארזים, ניתן להשתמש בהם לצרכים שאינם קשורים למתנה  עצמה. כך למשל ניתן להפוך מארזי יין לקופסת משחק לילדים או למעמד שלטים בסלון.

חשוב לציין כי על מארזים קשיחים ניתן להדפיס בדיוק כמו על אריזות מחומרים רכים כגון קרטון, ניילון או בדים טבעיים, כך שאריכות הימים שלהם מבטיחה את נראות המותג שתבחרו להדפיס לאורך זמן רב.

ישנם מספר סוגים של מארזים שעשויים מחומרים קשיחים :

קרטון – כן, למרות שמדובר בסוג של נייר שנחשב לחומר שאינו קשיח, הרי שישנם קרטונים במידות קשיחות משתנות עד למארזים קשיחים וחזקים במיוחד.

עץ – מארזים עשויי עץ נחשבים ליוקרתיים במיוחד. העץ מחזיק מעמד לאורך שנים, הוא עמיד יחסית במים והוא מעוצב למשעי.

מתכת – מארזים קשיחים שעשויים ממתכת הם השמישים ביותר לאורך זמן. לרוב הם יכללו אלמנט סגירה צירי או מכסה תואם וניתן להשתמש בהם כקופסת אחסון לכל עניין ודבר, גם לאלמנטים כבדים יחסית (למשל, כתוספת לארגז הכלים!)

חשוב מאוד לבחור בין הסוגים השונים בליווי מקצועי בהתאם לזהות וכמות המוצרים שמעוניינים לארוז וסוג ההדפסה על גבי המארזים. מאחר ומדובר במוצר שעתיד לשמש תקופה ארוכה גם לאחר הענקת המתנה, חשוב שהמארזים יהיו עשויים מחומרים איכותיים, פרי של תהליכי ייצור מבוקרים על מנת לספק מוצר ברמה גבוהה, תמורה מלאה להשקעתכם הכספית.

בפארפרינט אנו מתמחים בביצוע מארזים מהודרים מקרטון קשיח.השירות ניתן משלב תכנון המוצר המתאים לכל עסק ועד שלב האריזה הסופית והמשלוח. כל זאת בשיטת ה – Tailor Made.

בין לקוחותיה נמנים חברות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי. כל לקוח זוכה ליחס אישי בכל שלב הפקת המוצר משלב הרעיון, התכנון וההפקה. אנחנו ערוכים להתמודדות עם כל כמות בהתאם לצרכיי הלקוח.

בפארפרינט משתמשים בחומרים החדשניים ביותר בתחום הקרטון, הנייר והדבק תוך שימת דגש על חומרים ממוחזרים ומתמחזרים. 

בעידן בו אנו חיים מוצר חייב לבלוט מעל כל מתחריו על מנת שהלקוח יבחר בו ,אין ספק כי האריזה משחקת תפקיד משמעותי בהחלטה. בכדי לגרום ללקוח להגיע להחלטה הנכונה, על האריזה, שלרוב על פיה מתקבלת ההחלטה אם לרכוש את המוצר ואם לאו, להיות אטרקטיבית ומוצגת נכון על המדף.

רוב מכריע של הלקוחות מעדיפים את הקרטון, הם בוטחים בו ומוצאים אותו קל לשימוש ממוצרי אריזה אחרים, בנוסף לקרטון מוניטין מצוין עקב היכולת למחזר אותו והידידותיות שלו לסביבה.

יתרון נוסף של הקרטון שמועדף אצל הצרכנים, הוא איכות ההדפסה. כמות האינפורמציה שהולכת וגוברת על אריזות הופכת הקרטון לאריזה למועדף מאחר וההדפסה והדפוס יותר ברורים וקלים לקריאה.

כיום יותר מבעבר אנו עדים לכך שהענקת מתנה בתור בקבוק יין אינה מסתכמת אך ורק בבקבוק היין עצמו, אלא ישנה חשיבות עצומה גם לאריזתו בתוך מוצר אסתטי שיעניק את הרושם הרצוי ואף יהיה שימושי לצרכים שונים בעתיד. מצד אחד מקבל המתנה נהנה מבקבוק היין לכשעצמו אך גם ממארז בו הוא יכול להמשיך ולהשתמש. מצד שני מעניק המתנה, למשל – המעסיק, נהנה מפריט שממשיך לשווק ולמתג את עצמו בדמות ההדפסה על גבי המארז שממשיך להיות בשימוש. אלו מארזים ליין קיימים בשוק? להלן סקירה של כמה מהאפשרויות היותר מובילות שתמצאו.

מארזי אל-בד

אחד מסוגי מארזי היין הפופולאריים ביותר הינו זה שעשוי מאל-בד. מדובר בסוג של בד סינטטי שמורכב מסיבים ארוכים של ניילון שארוגים זה בזה בצורת שתי וערב בצפיפויות שונות. מארזים אלו מרהיבים ביופיים, וידועים כאטומים ועמידים במיוחד ועל כן משמשים את בעליהם גם לאחר קבלת המתנה. ניתן למצוא אותם ב- 2 אפשרויות נשיאה עיקריות – ידיות ניילון או שרוכים לפי בחירתכם האישית.

מארזי קרטון

זהו עוד סוג של מארזי יין פופולארי במיוחד, גם משום שהוא מציע מגוון רחב של סגנונות עיצוב וצבעים, אך גם לאור השיקול הכלכלי שמאחוריו, שהרי מדובר על מארזים ליין זולים באופן יחסי וגם זה כתלות בסוג הקרטון שמגיע במספר אפשרויות בחירה:

קרטון דק – מהווה כ- "שקית נייר" לכל עניין ודבר אך מעט קשיחה. מארזים אלו אינם עמידים למים.

קרטון קשיח – מארזים קשיחים הרבה יותר, עמידים יחסית למים אך מיועדים בעיקר לעיצוב ולאחסון של בקבוקי יין בלבד. ניתן למצוא בקטגוריה זו מגוון עיצובים כגון מארזי קרטון עם ידית נשיאה, מארזים "חלולים" בדומה לצורת הקליע של רובה עם מכסה ועוד.

ניתן למצוא גם מארזים מקרטון קשיח בצורה של קופסא, על מנת לאחסן בתוכה יותר מבקבוק אחד ולהפוך אותה לשמישה גם עבור אחסון של חפצים אחרים, בגמר השימוש.

כמובן שישנם גם מארזים ליין מחומרים קשיחים כגון העץ, המתכת ואף הפלסטיק. מאידך, נפוץ ביותר למצוא מארזים מחומרים רכים יותר שמשמשים את בעליהם גם לנשיאת חפצים נוספים מחוץ לבית כגון בד היוטה, בדי כותנה ועוד.

עולם ללא גלופות , עולם ללא עלויות ראשוניות , עולם בו לא תצטרכו יותר לשלם עבור שום דבר מלבד עבור התוויות שלכם. 

MGI הינה המכונה המובילה היום בעולם בגימורים דיגיטליים. הבלטה , הטבעות פויל, לכה UV סלקטיבי – הכל מבוצע ברמה הגבוהה ביותר וללא גלופות.

מידע משתנה , פרסונליזציה  – לא רק בהדפסה כי אם גם בגימורים!

מכונת ה- MGI D3  JETvarnishמספק ערך גבוה בשיפור הדפסת הגימורים באופן יוצא דופן לשוק התוויות ומאפשר הדפסת תוויות עם לכה סלקטיבית דיגיטלית , הטבעה בכל הגוונים והבלטה ,כל זאת באופן דיגיטלי , ללא גלופות. זה אומר שאין צורך בעלות ראשונית עבור גלופות הטבעה , הבלטה ולכה סלקטיבית, כמובן שניתן לבחור בין הדפסת 2D ו 3D .

הדיוק – דיגיטלי!

האיכות – דיגיטלית !

מבחר אפשרויות שלא נגמר!

לפני הדפסת התוויות ניתן לקבל הדפסת PROOF  1:1 אשר תשקף את התוצאה האמיתית ביצור

בשל אופן הישום של החומר ניתן להגיע להטבעת פויל מושלמת – מהקווים הכי דקים ועד אלמנטים עבים ובולטים שפרוסים את כל המוצר.

מכיוון שכל מותג מחפש לבלוט , מחפש בידול ומחפש אלמנט שיפתיע את לקוחותיו – בעלי מותגים ימצאו כאן תהליך שישפיע בוודאות לטובתם על החלטת הלקוח בעת החלטת הרכישה.

מדבקות שמוצבות על גבי אריזות מזון משרתות מספר תפקידים בעת ובעונה אחת. ראשית כל הן אמורות לסמן את המוצרים ואת הרכבם על פי הוראות משרד הבריאות. שנית הן נושאות על גבן מידע מועיל נוסף שיכול לעזור במכירה של המוצרים עצמם כגון לוגו החברה, סלוגן, תמונות, דרכי התקשרות וכו'. בנוסף ניתן למצוא מדבקות לאריזות מזון שכוללות על גבן גם אלמנטים נוספים בהתאמה אישית של הלקוח כגון ברקודים ומספרים, ולעיתים אף הפתעות ובונוסים מיוחדים לרוכש המוצר כגון כרטיסי גירוד, מדבקות וכו' בקמפיינים פרסומיים.

ישנם מספר שיקולים מרכזיים שחשוב להתייחס אליהם כשבאים לבחור מדבקות לאריזות מזון:

התאמה לתנאי האחסון- כל מדבקה ייעודית לאריזת מזון חייבת לעמוד בקריטריוני הרגולציה של משרד הבריאות. עליה לא להרעיל את המזון ולעמוד בתנאים הסביבתיים של אחסון המזון. ישנן מדבקות שנועדו מראש לעמוד בתנאי קור קיצוניים, כגון מדבקות שמשמשות לאריזת מוצרים קפואים. אחרות נועדו להחזיק מעמד בתנאי חום קיצוניים, כגון מדבקות לאריזות שמתחממות בתנור עם המוצר בפנים.

אוטומציה- מארזי מזון מיוצרים כיום בסרט נע. אלא אם מדובר במוצרי "בוטיק" יוקרתיים שמיוצרים בבודדים, הרי שככל הנראה מספר מכונות ייצור אורזות את המוצר שלכם ומכינות אותו למשלוח. לכן חשוב מאוד לרכוש מדבקות לאריזות מזון שאותן ניתן להדביק מראש באמצעות אותן מכונות ייעודיות, על מנת לחסוך זמן יקר ותעסוקת עובדים שלא לצורך.

עיצוב-  אין ספק כי המדבקות של היום מהוות פריט עיצובי לכל עניין ודבר. ובעולם הכה תחרותי של היום כל שנותר לכם הוא למתג את המוצרים שלכם ולגרום להם לבלוט מעל אחרים באותו המדף. מסיבה זו נהוג בימינו להדפיס מדבקות מעוצבות וממותגות כאשר ניתן לבחור מבין צורות שונות, מדבקות שטוחות או בולטות, מדבקות צבעוניות, זוהרות וכו'.

ובסופו של דבר, אתם בתור היצרנים או המשווקים מעוניינים שהמדבקות אכן יעמדו במשימותיהן, לא יתנתקו מהמשטח ושצבען לא ידהה. לצורך כך חשוב מאוד להתקשר מראש עם חברה שמייצרת מדבקות לאריזות מזון כבר שנים רבות ובהתאמה מלאה לכל דרישה. רק כך תהיו סמוכים ובטוחים כי מארזי המזון שלכם משוחררים להפצה כאשר הם עומדים בתקנות משרד הבריאות, ומכילים את כל המידע הרלוונטי עליהם.

אנו הדפוס פאר מבצעים מגוון רחב של גימורים והשבחות ובין היתר:

 • לכת מים מבריקה | מט | פנינה שטח או סלקטיבי
 • לכת UV שטח או סלקטיבי
 • ציפויי לכה המאושרים למגע עם מזון
 • לכת בליסטר
 • למינציה מבריקה | מט  וסופט טאץ' | מטאלית 
 • הטבעת פויל דיגיטלית וקונבנציונלית
 • הבלטה עיוורת ולכה UV  בולט
 • שטנץ גיליון Bobst
 • שטנץ חצי גיליון KAMA חדש!
 • שטנץ חצי גיליון SEROGLIA
 • שטנץ  BOSCH בדחיסה (מיוחד לתויות)
 • מכונת קיפול
 • מכונת הדבקה לקופסאות – כל סוגי הקופסאות – 6 פינות , 4 פינות , קראש לוק , תחתית אוטומטית , קו אחד ועוד ועוד ועוד….
 • חירור
 • כריכת ספילרה
 • חיתוך גיליוטינה
 • מכונת פלוטר לחיתוך בודדים
 • מגוון עבודות ידניות – קשירות, הדבקות, תפירה, הצמדת ניטים ועוד ועוד ועוד!!!

אנו גאים להיות בחוד החנית של עולם הדפוס בישראל, ומביאים עימנו למעלה מ-77 שנות נסיון בתחום, וצוות מיומן ומוכשר טכנולוגית לביצוע כל הנדרש על ידי לקוחותינו.

מה בין משקפי VR ודפוס ?

משקפי VR – קסם העתיד אצלכם בסמאטרפון

עד לפני מספר שנים, אם רציתם לרגע לברוח ממציאות היום יום לעולם מלא הרפתקאות, יופי ופנטזיה, כל מה שהייתם צריכים לעשות זה לעצום את העיניים שלכם ולקוות שפיית החלומות תשלח אתכם למקומות מופלאים. כיום, פני הדברים שונים לחלוטין. הפייה כבר מזמן התפטרה ואת מקומה תפסו משקפי המציאות המדומה, או בשמם המקצועי – משקפי VR – משקפיים פשוטים למראה שהופכים כל חלום למציאות.

הרעיון מאחורי משקפי הפלא פשוט וגאוני גם יחד – מקיפים את שדה הראיה של המשתמש בעולם וירטואלי באמצעות אפליקציה, תוכנה או משחק ובכך, למעשה, יוצרים אשליה אופטית אותנטית ומטריפה של הימצאות פיסית במקום אותו רואה האדם. קיימים דגמי משקפי VR המתאימים לטלפונים החכמים ואחרים אשר יוצרו לקונסוליות המשחק, אך לכולם מכנה משותף אחד מובהק – מכשיר פשוט למראה שיוצר מהפכה של ממש בתחום המשחק, האנימציה וחווית המציאות המדומה שפרצה לחיינו בעשור האחרון.

 

 אחד היתרונות של משקפי המציאות המדומה טמון במגוון סוגי המשקפיים וטווח המחירים הרחב. ניתן לומר שבניגוד למרבית תחומי החיים, דווקא בכל הקשור למשקפי העתיד, הפערים בין הדגמים הפשוטים, כביכול, לאלו שיגזלו מכיסכם שכר של שבוע עבודה, כמעט אינם מורגשים. בכל הדגמים, כולל באחד הטרנדים היותר מבטיחים של התחום – משקפי  VRייחודיים אשר מודפסים בבתי דפוס ועשויים קרטון או חומרים פשוטים אחרים, תיהנו מאותה חוויה מופלאה. בנוסף, חברות רבות מנצלות את המחירים הנמוכים של הדגמים המודפסים לרכישה של מאות יחידות תוך כדי מיתוג יצירתי וחדשני, כאשר שם / לוגו החברה מופיע בצד המשקפיים. זהו רעיון נפלא שמוכיח את עצמו מכל הבחינות!

 

אפליקציות שימושיות למשתמשי המשקפיים

אז רכשתם את המשקפיים הקסומים הללו. מה עכשיו? ובכן, זה הזמן לפלוש לעולם האפליקציות אשר נוצרו למען הגיימרים וחובבי המציאות המדומה. לא נעשה לכם חיים קלים וניתן לכם את שמות האפליקציות, אבל נעורר אצלכם את התיאבון עם קצהו של "מזלג האפשרויות" של תכני המציאות המדומה. אז יש לנו משחקי ספורט בשפע (סקי, מרוצי אופנועים, מרוצי מכוניות, משחקי כדור ועוד), משחקי משימות ואתגרים, הופעות חיות, משחקי לחימה ואגרוף, משחקי חשיבה, סיורים ווירטואליים במקומות חלומיים ועוד.  אתם עדיין כאן? פנו אלינו דרך לשונית "צור קשר" ותכניסו קצת פלפל לטלפון החכם שלכם… משקפי VR – מתמכרים למציאות חדשה. 

תיהנו!