מאת: פאר פרינט

אנו בחברת 'פאר פרינט' מתמחים בהדפסה של  אריזות, תוויות ומדבקות, לתעשיות השונות. לרבות מזון, משקאות, קוסמטיקה ועוד. אנו עושים זאת כבר כ – 8 עשורים, מתוך הבנה עמוקה של הענף והקפדה יתרה על מקצועיות, איכות וחדשנות.

מדבקות לתבלינים, כמו כל המדבקות היוצאות מבית הדפוס 'פאר פרינט' עשויות מחומרי גלם מהמשובחים בענף. המפעל מייצר מדבקות העשויות מחומרי גלם שונים, לרבות יריעות פוליפרופילן,  ויניל, או פוליאסטר, אשר ניתן להתאימן לכל גודל רצוי או צורה, כגון מרובעת אליפטית, עגולה ועוד. אנו מסוגלים לייצר מדבקות עם ריח של תבלינים.

מדבקות לתבלינים  

 

אנו מוודאים כי המדבקות אשר אמורות להיות ממוקמות על צנצנות או קופסאות במטבח, זוכות לשכבת ציפוי איכותית המעניקה להן עמידות בפני שריטות ותנאים של חום, לחות, מים וכן עמידות גבוהה בפני שטיפה במדיח כלים ואפילו בפני חימום במיקרוגל.

המדבקות אותם אנו מפיקים עמידות בפני שמן המצוי במרבית התבלינים, מדבקה אשר הן החומר ממנה היא עשויה והן הדבק עליה, בין אם מדובר על דבק אקרילי או דבק גומי, עמידים בפני שמנים ומותאמים לסוג המשטח או המיכל עליו יודבקו.

איכות מדבקות התבלינים היוצאות מהמפעל, גבוהה מאוד והן נדבקות בצורה חלקה ישירות על גבי צנצנות זכוכית, קופסאות פלסטיק או מכסי פח. העיצוב מהוקצע ומותאם אישית לצורך, להעדפה העיצובית ולגימורים הנדרשים. על מנת לייצר מוצר מושלם עוברות המדבקות בהתאם לדרישות הלקוח, פעולות השבחה לרבות למינציה, הבלטות, הטבעת פויל וכד' הכל במטרה לשמור על העיצוב היצירתי, התוצר האיכותי ועל אורך חיי המוצר.

חדשנות מתמדת

מפעל הדפוס מוכיח כי גם היום אפשר לחדש, אפילו בתחום המדבקות. אנו מייצרים מדבקות עם ריח של תבלינים, כך שבנוסף למראה המדבקה ולצבע, ניתן להוסיף את הריח הספציפי של כל תבלין, הריח מופץ עם גירוד עדין של הצבע והוא נשמר לאורך זמן.

ב'פאר פרינט' מבינים כי הלקוחות מעוניינים במוצרים ייחודיים ואיכותיים ולכן חשוב לנו להיות עם אצבע על הדופק לכל אורך התהליך. אחד היתרונות של בית הדפוס הוא בכך שכל תהליך הפקת המדבקות מתנהל תחת קורת גג אחת, החל מהעיצוב וההתאמות המתקיימות בסטודיו הביתי, עם צוות מעצבות מקצועי ויצירתי. דרך ההדפסה המתבצעת במכונות הממוקמות במפעל עצמו, דרך מכונות ההשבחה והגימורים שממוקמות במקום עצמו וצוות מקצועי ובעל ניסיון המבצע בקרה תוך כדי תנועה.

דילוג לתוכן