עיצוב והדפסת קופסאות קרטון מעוצבות וממותגות בפאר פרינט

אנו במפעל  'פאר פרינט' מתמחים בכל עולמות הדפוס לרבות הדפסה של  קופסאות, אריזות, תוויות ומדבקות, לתעשיות השונות. זאת המומחיות שלנו כבר כ – 8 עשורים, מתוך הכירות עמוקה עם השוק והקפדה יתרה על מקצועיות, איכות וחדשנות.

המפעל מייצר קופסאות קרטון מעוצבות וממותגות ממגוון חומרים קשיחים וגמישים, כאשר אחד מחומרי הגלם המובילים הוא הקרטון.

יתרונות השימוש בקופסאות קרטון מעוצבות

הקרטון הינו תוצר של נייר חזק ומאסיבי במיוחד אשר בנוי בדרך כלל משלוש שכבות של נייר הדבוקות זו לזו, כאשר בניהן, כשכבה אמצעית ישנו נייר נוסף מקופל לצורת סינוסיאדה (צורה גלית) ובכך בין הגלים נוצר חלל. כיום יש כמה סוגי קרטון, חד גלי, דו גלי ואפילו תלת גלי.

ההבדל בניהם הוא כאמור בכמות השכבות המישוריות ובניהן כמות השכבה הגלית. כאשר התלת גלי מאסיבי במיוחד ומשמש לצרכים ספציפיים, לרוב כאשר יש צורך במוצר חזק ועוצמתי שתפקידו גם להגן על המוצר המצוי בתוך האריזה.

יתרונות השימוש בקופסאות הקרטון הן רבות, מדובר על חומר שניתן למחזרו בכ – 100% והוא גם אחד מחומרי הגלם הבודדים שמתכלים לחלוטין בעת הטמנה. ולכן הוא נחשב לחומר בר קיימא התומך בקיימות ובמגמות של כלכלה הירוקה, עסקים נוטים לעשות בו שימוש גם כחלק מתפיסת האחריות החברתית של התאגיד וגם כמסר ערכי.

יתרון נוסף הוא היותו בעל משקל סגולי נמוך על אף עוצמתו הרבה, המבנה הגיאומטרי שלו מעניק לו חוזק כפיפה ועוצמה שלא קיימת בנייר או בחומרי גלם אחרים. ניתן לעצב אותו כמעט לכל צורה ולהדפיס עליו כמעט כל הדפס ועיצוב.

קופסאות הקרטון של פאר פרינט עשויים בטכנולוגיה המאפשרת להם להיות עמידים בפני מגוון רחב של תנאי אחסון ואקלים, עבור צרכים שונים ובעיקר למגוון מטרות שיווקיות ומיתוגיות לבחירת הלקוח.

קופסאות קרטון ממותגות

לקופסאות קרטון מעוצבות כבר מזמן יש מקום של כבוד בשיווק, פרסום וקד"מ של העסק, אריזה ממותגת נכון ומעוצבת בצורה מדויקת וקפדנית, יש לה אפשרות להקסים את הלקוחות ולמשוך את תשומת לבם מעל שאר המתחרים.

על מנת שקופסא תשדר את המסר הנדרש עליה להיות עשויה בצורה מהוקצעת, עם הדפסה מדויקת ואיכותית, שימוש בצבעוניות נכונה ובפונט שמשדר את המסר הרצוי, יש להניח את הלוגו במקום בולט, את שם המוצר וכל הפרטים הנדרשים בהתאם למבנה האריזה ובאם יש אז גם בהתאם לתקנות והוראות החוק. סגנון האריזה חייב להיות בהלימה עם המוצר, הוייב שהוא משדר והקהל הרלוונטי שאמור לרכוש אותו.

כאמור עולם קופסאות הקרטון מגוון ועשיר וכמעט כל סקטור עושה בו שימוש, מעניין ראות את הניואנסים והשונות שיש בקופסאות הקרטון של כל תחום. למשל, תחום הקוסמטיקה והטואלטיקה, כאשר מבקשים למצב מוצר כיוקרתי או פרימיום, האריזה תהנה בנויה מחומר גלם איכותי כגון בריסטול אמריקאי וההדפסה תהיה עם תוספת של השבחות איכותיות וייחודיות כגון הטבעת פויל, הבלטה, לכה סלקטיבית וכד' זאת מתוך הבנה כי הלקוחות מוכנים לשלם גם עבור המותג ונראות האריזה. לעומת זאת יצרן של מוצרי טיפוח במיצוב נמוך, יבקש למזער עלויות ולא ישקיע באיכות ונראות המארז.

יצרני מזון ומשווקי פאסט פוד למשל, יעדיפו קופסאות קרטון מעוצבות ואיכותיות בעלות מראה חדשני המעניק ביטחון שהמזון שומר על צורתו גם בעת המשלוח, מגיע חם ואסתטי, אך גם לא ידלגו על מראה צעיר ומדליק שיזכר אצל הלקוחות גם לפעמים הבאות.