הדפסת תוויות לבקבוקים

דפוס פאר פרינט מתמחה בכלל תהליכי הייצור וההדפסה של כל סוגי התוויות ובעיקר תוויות לתעשיית המזון והמשקאות.

החברה שלנו נעזרת בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובמכונות HP INDIGO, בעלות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במטרה לייצר למגוון של מוצרים תוויות איכותיות ועמידות, ששומרות על איכותן ועל המראה החדש שלהן גם לאורך זמן.

התוויות שלנו מותאמות לתנאי אחסון שונים כמו חום, לחות, הקפאה וכדומה. אנו מספקים לחברות מזון מגוונות פתרונות דפוס בהתאמה אישית, ובהדפסה על כל מצע שהוא, לרבות זכוכית ופלסטיק.

תוויות לבקבוקים שקונות את הלקוח

אין כמו משקה קר ביום חם, אך באיזה משקה יבחר הלקוח? בעודו ניגש אל המקרר, כבר מנצנצות לעברו כל תוויות הבקבוקים השונות, המציעות מגוון רחב של משקאות מתוקים וחמוצים. באיזה מהם הוא יבחר?

דמיינו שאתם עצמכם ניגשים אל עבר אותו מקרר: מהו המשקה המרווה ביותר? הטעים ביותר? אולי כדאי לנסות ולטעום משהו חדש?

ואז הוא תופס את עיניכם: משקה חדש או אולי, אותו המשקה עם תווית חדשה ובקבוק מיוחד! בוודאי שהדחף המיידי הוא לנסות את המשקה החדש-ישן: לבחון אם טעמו השתנה והשתפר, ליהנות מהחידוש והעניין של הבקבוק החדש, ואם העיצוב שלו באמת מיוחד, אולי אפילו להראות אותו לאנשים במשרד או בבית, ולהתלהב מהתחכום והייחוד של המוצר בפרט והמותג בכלל.

זהו בדיוק הרגש שכדאי לכם לעורר בלקוחות שלכם: העניין, הרצון, הסקרנות וההתלהבות, הם כולם רגשות שמכריעים בתהליך הרכישה של הלקוח. אין ספק כי הבקבוק המושך ביותר, הוא לרוב הבקבוק שגם יימכר, לכן יש להשקיע בנושא זה מחשבה

תוויות מושכות ואיכותית – שנשמרת לאורך זמן

כבני אדם, המשיכה למראה מעניין ויפה היא כמעט אינסטינקטיבית. כשהעובדה הזו בידכם, אתם יכולים להיעזר בה ולפתח תוויות לבקבוקים שיעודדו את המשיכה הזו, ויתפסו את תשומת לבם של לקוחותיכם.

חשוב לאפיין תוויות לבקבוקים שממחישות את הסגנון האישי של העסק שלכם ואת המותג שלכם, בכדי לחזק את המודעות שלהם למותג שלכם בכלל, ולחזק את האמינות שלהם במוצר עצמו.
בנוסף, על התווית לייצג את הייחודיות של הקהל שלרוב רוכש את הבקבוקים שלכם, כך שאכן יתלהבו מהמשקה שלכם כשהם נתקלים בו בסופר או בקיוסק, ויבחרו בו על פני כל האחרים.

משום שרוב הבקבוקים כיום מאוחסנים במחסנים או במקררים, חשוב להקפיד ולייצר תוויות לבקבוקי יין ואלכוהול שעומדות בתנאי קירור וחימום, עמידות וחזקות, שיישארו על הבקבוקים גם לאחר זמן אחסון ממושך ועל ידי כך יישמרו על יופיים.

יש להקדיש מחשבה גם לנושא האסטרטגיה השיווקית, שעומדת מאחורי העיצוב המעניין של המדבקות או התוויות: מהו המסר שאתם מנסים להעביר בטווח הארוך? והאם הוא "מדבר" אל הלקוחות שלכם?

הכיתוב מאד חשוב

כיום, משרד הבריאות מחייב לכתוב על כל מוצר ומוצר מתעשיית המזון והמשקאות להדפיס על תוויותיו את מלוא המרכיבים של המוצר, את ערכיו השונים בהתאם לכמות מסוימת ולמלוא המשקה, ואף לציין אם המשקה מכיל סוכרים ברמה גבוהה.

ועם זאת, פעמים רבות ניתן להפוך את הכיתוב של התוויות לכלי שיווקי: הלוגו והסלוגן של החברה שלכם, המסרים שאתם שולחים ללקוחות שלכם בפונט של הכיתוב ובאמצעות דרכי "צור הקשר", מעודדים את הלקוחות לפתח אמון כלפי החברה שלכם, לאהוב את מה שהם רואים ולבחור בכם על פני כל האחרים.

רוצים שהלקוחות יוציאו את המשקה שלכם מהמקרר? צור קשר.