עיצוב אריזות מקצועי

אנו בחברת פאר פרינט מספקים שירותי עיצוב, יצירה ושילוח של תוויות ומארזים בכל רחבי הארץ.

אנו עובדים עם חומרי גלם מגוונים ולרבות כרומו, דופלקס, טריפלקס, גב קרפט, גב אפור, גב מנילה, קרטון מטאלי, בריסטול אמריקאי, אי-פלוט, קרטון קשיח ועוד.

הצוות המוכשר שלנו מסייע לבתי עסק מזה למעלה מ- 75 שנים לעצב אריזות מרהיבות, חזקות ועמידות ששומרות על איכות המוצר לאורך זמן, ותופסות את עין הלקוחות.

החברה שלנו משתמשת אך ורק בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במטרה להבטיח כי המוצרים יישלחו עד אליכם במצב הטוב והשמור ביותר, וגם יישמרו על איכותם ויופיים בטווח הארוך.

 

אסטרטגיית עיצוב אריזות

עיצוב מארזים ועיצוב אריזות מהווה חלק בלתי-נפרד מתהליך מכירת המוצר ללקוח: היופי וחן שלהן תורם ללקוח את הרושם הראשוני מהמוצר ומעודד אותו לבחון אותו באופן מעמיק יותר.

אריזות מעוצבות הן האריזות שנרכשות על ידי הלקוח. אחרי הכול, כולנו נמשכים לפריטים יפים, צבעוניים ומרשימים, בהתאם לטעם האישי שלנו. באותו האופן, הלקוח המתהלך בחנות או בסופרמרקט מתלבט בין המותגים הרבים, ולרוב יבחר במוצר היפה והמרשים ביותר, זה שתפס את עינו וכבש את לבו.

עיצוב אריזות חכם, הוא כזה המבוסס על אסטרטגיה חכמה, המתחשבת במספר עקרונות:

  • קהל היעד של מוצר – זהו לא סוד שאפיון של קהל היעד הנכון, יגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם לעצב אריזה מיוחדת, שמותאמת לצרכים ולהעדפות האישיות שלו.
    לכל מוצר בעולם, ישנו סוג מסוים של אנשים שהסיכויים גבוהים יותר שיבחר לרכוש אותו. זוהי עובדה מוכחת: מסיבה זו צעצועים משווקים בעיקר לילדים, קרמים ותכשירי טיפוח משווקים בעיקר לנשים ומוצרי מחשב וספורט משווקים בעיקר לגברים.
    אפיון מעמיק של קהל היעד שלכם, יסייע לכם לבסס הליך עיצוב אריזות נכון, כך שהלקוח יתרשם מהמוצר לטובה.
    חזון בית העסק – כל עסק חורט על דגלו אידיאולוגיה מסוימת, מסרים ייחודיים שמגדירים אותו. חשוב שכל אריזה ואריזה של מוצר תייצג את העסק שלכם בצורה ברורה, ותבהיר ללקוח כי מדובר במותג של ממש.
    חזרה על אותם הצבעים, המסרים והפונטים, תגדיל את הסיכויים שאנשים שאוהבים את המותג שלכם יזהו אותו מיד, וירצו לבדוק את המוצר החדש שלכם באופן אישי.
  • אסטרטגיה שיווקית מבוססת היטב – אסטרטגיה שיווקית מסייעת לאזן את העיצוב הסופי של המוצר, כך שיתאים לקהל היעד מצד אחד, ומצד שני ייצג באופן מוחלט את המותג שלכם, וירשים כל לקוח פוטנציאלי שיפגוש בו.

 

צבעים

רוב הלקוחות שמים לב לצבעים של המוצרים לפני שהם מודעים לתוכנם או לאיכותם. זאת ועוד, כאשר הם אוהבים מוצר מסוים, פעמים רבות הם ינסו לאתר אותו לפי הצבע שלו.

חשוב להקפיד ולבחור בצבעים שיש ביניהם סינרגיה מסוימת, ומציגים לעין מראה מאוזן ונעים, שמזמין את הלקוח להתקרב ולנסות. צבעים נועזים או עדינים במיוחד, הם הצבעים שזוכים להתייחסות הגבוהה ביותר.

פונטים

בדומה לצבעים, הפונט שאתם בוחרים לכיתוב התוכן שעל אריזות מעוצבות הוא קריטי: הפונט מהווה חלק חיוני מתהליך העיצוב, והצבע והנראות שלו משפיעים מאוד על חוויית הקנייה של הלקוח.

כדאי לבחור בפונט שנוח לקרוא, בצבע נעים לעין וייחודי מיתר הפונטים של המתחרים שלכם. כיתוב מעוגל, גדול או צבעוני בטעם טוב יתפוס את עינם של הלקוחות בצורה טובה יותר.

כיתוב

הלקוחות השתכנעו להרים את המוצר ולעמוד על טיבו. כעת, הם בוחנים את הכתוב עליו ומחפשים אחר רכיביו, פרטי יצירת הקשר של החברה וכמה שיותר מידע אודות המוצר.

ככל שתספקו ללקוח יותר מידע, כך יהיה לו פשוט יותר לפתח אמון כלפי המוצר, ולהגיע להחלטה להתנסות בו.

צרו קשר כדי לעצב לכם אריזות מעוצבות שיתפסו את עין הלקוחות.